Zamknij

"Klangor", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

21.04.2021 12:39

Czy będzie 2. sezon serialu "Klangor" na Canal Plus? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Klangor" pojawi się na Canal Plus, można znaleźć poniżej. 

Klangor
fot. Jarosław Sosinski/Materiały prasowe Canal Plus

"Klangor" na Canal Plus, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon polskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Canal Plus przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Klangor"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Ginny & Georgia", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Klangor", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Canal Plus?

"Klangor" to obecnie jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Miał premierę 26 marca 2021 roku. W serialu ginie Gabi, córka Rafała i Magdy Wejmanów. Jej zaginięcie jest początkiem problemów w rodzinie. Rafał postanawia odnaleźć córkę na własną rękę.

W serialu "Klangor" występują: Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Witkowski, Magdalena Czerwińska, Maciej Musiał, Aleksandra Popławska, Katarzyna Gałązka czy Matylda Giegżno.

1. sezon serialu "Klangor" składa się z 8. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Jest to wielce prawdopodobne, jednak na ten moment nie ma oficjalnego potwierdzenia.

loader

"Klangor", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Canal Plus na ten moment nie potwierdza, że "Klangor" doczeka się 2. sezonu. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Żywioły Saszy - Ogień" - o czym jest nowy serial i gdzie go oglądać? [OBSADA, FABUŁA]

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Teleman.pl