Zamknij

Klangor: Nowy serial Canal + z Jakubikiem i Ostaszewską. Kiedy premiera?

Roksana Orlicka
29.01.2020 11:07

Canal + zapowiada premierę nowego serialu kryminalnego "Klangor". W rolach głównych takie gwiazdy jak Arkadiusz Jakubik, Maja Ostaszewska, Aleksandra Popławska czy Wojciech Macwaldowski. O czym będzie opowiadał serial "Klangor" i kiedy będzie można go zobaczyć na antenie Canal +?

Klangor nowy serial Canal + z gwiazdorską obsadą
fot. Instagram/@canalpluspolska

Klangor: Nowy serial Canal + z Jakubikiem i Ostaszewską. Kiedy premiera? Kolejna polska produkcja na horyzoncie. Canal + zapowiedział, że na ich antenie pojawi się nowy serial "Klangor" z udziałem polskich gwiazd kina. Kogo zobaczymy w serialu i czego się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: HBO: Hugh Grant i Nicole Kidman w nowym serialu "Od nowa". Kiedy premiera?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Klangor: Nowy serial Canal + z plejadą gwiazd

Polskie seriale są tworzone z coraz większym rozmachem. Canal + wyemitował już między innymi "Belfra" i "Żmijowisko" - obie produkcje cieszyły się zainteresowaniem widzów. Tym razem Canal + donosi, że ma w planach kolejny serial. Będzie on nosił tytuł "Klangor".

Jak tłumaczą twórcy serialu, "Klangor" oznacza krzyk żurawi. Jest on zwiastunem wiosny i symbolem nadziei. Producenci nowego serialu Canal + ostrożnie dzielą się informacjami na temat produkcji. Wiadomo, że będzie to serial kryminalny. 

Od początku angażuje widza i silnie oddziałuje na emocje. Bez wątpienia atutem tej produkcji będą też wybitni aktorzy, których do udziału w niej przekonał zaskakujący scenariusz - mówi Łukasz Dzięcioł, producent kreatywny serialu.

W "Klangorze" zobaczymy Arkadiusza Jakubika, Maję Ostaszewską, Wojciecha Mecwaldowskiego, Aleksandę Popławską oraz Macieja Musiała. Autorem scenariusza jest Kacper Wysocki. Natomiast reżyserią zajmuje się Łukasz Kośmicki.

Na razie nie podano daty premiery serialu "Klangor". Wiadomo, że zdjęcia potrwają do kwietnia 2020 roku.

 

Zobacz także: Dom smoka: Trwają poszukiwania Targaryenów do spin-offu "Gry o tron"

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć

RadioZET.pl/RO