Zamknij

"Klangor" - nowy polski serial jeszcze w marcu. Pokazano zwiastun i mroczny plakat [WIDEO]

10.03.2021 15:05
Klangor
fot. Jarosław Sosiński/Canal +

"Klangor" to zapowiadana od miesięcy nowość Canal Plus. Polski serial będzie miał premierę jeszcze w marcu 2021 roku. Udostępniono oficjalny zwiastun oraz plakat produkcji. O czym opowiada serial i kto w nim występuje? Zdradzamy poniżej.

"Klangor" - nowy polski serial jeszcze w marcu. Pokazano zwiastun i mroczny plakat. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier marca 2021 roku. Serial już pod koniec miesiąca pojawi się na Canale Plus. Kto w nim występuje i czego się spodziewać? Poniżej podajemy szczegóły i zwiastun.

Zobacz także: Klangor: Nowy serial Canal + z Jakubikiem i Ostaszewską. Kiedy premiera?

"Klangor" - nowy polski serial. Pokazano zwiastun [OBSADA]

"Klangor" to zapowiadana od miesięcy nowość Canal Plus. Serial z gwiazdorską obsadą będzie emitowany pod koniec marca. Jest to opowieść o dramacie rodzinnym, z historią kryminalną w tle. Życie Magdy i Rafała Wejmanów wywraca się do góry nogami, gdy jedna z ich córek znika bez śladu. Mężczyzna wierzy, że odnajdzie ukochane dziecko i postanawia szukać córki na własną rękę. 

W produkcji "Klangor" występują: Maja Ostaszewska, Arkadiusz Jakubik, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska, Magdalena Czerwińska, Maciej Musiał, Piotr Witkowski, Katarzyna Gałązka, Matylda Giegżno i Magdalena Koleśnik. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Reżyserem serialu jest Łukasz Kośmicki. Natomiast autorem muzyki jest Mikołaj Trzaska. Zdjęcia powstawały w Świnoujściu, Łodzi oraz Warszawie.

"Klangor": kiedy premiera serialu na Canal Plus?

Serial "Klangor" zadebiutuje na antenie Canal Plus 26 marca 2021 roku. Produkcja składa się z ośmiu epizodów. Poniżej można zobaczyć oficjalny plakat.

Zobacz także: "Atomówki": wiemy, które aktorki zagrają w serialu w Bajkę, Bójkę i Brawurkę

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl