Zamknij

Klan: kultowy serial znika z ekranów. Wiemy, co się pojawi na miejscu produkcji

Roksana Orlicka
30.03.2020 13:58

"Klan" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich seriali. Okazuje się, że znika z ekranów po 23 latach emisji. Wiemy, czym TVP zastąpi "Klan". Zdradzamy poniżej.

Klan znika z Telewizji Polskiej
fot. Instagram/@klanlubiczow

Klan: kultowy serial znika z ekranów. To zła wiadomość dla wszystkich tych, którzy oglądają polski serial od 23 lat. TVP zastąpi polską produkcję hiszpańską telenowelą. Kiedy będzie można zobaczyć "Klan" w telewizji?

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1507: Niania znęca się nad dziećmi Zduńskich? Szokujące sceny w serialu

Klan: kultowy serial zastąpiony przez hiszpańską telenowelę

"Klan" to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich telenoweli. Nic dziwnego, serial był emitowany w Telewizji Polskiej ponad 20 lat. Niestety, widzowie zobaczą najnowsze odcinki jedynie do 3 kwietnia. Następnie "Klan" zastąpi hiszpański serial.

Uspokajamy - przerwa w nadawaniu "Klanu" jest związana z pandemią koronawirusa. W ramach walki z szerzącą się chorobą przerwano prace na planach wszystkich seriali Telewizji Polskiej. Na razie nie wiadomo, kiedy aktorzy wrócą na plan. Do tej pory wyemitowano ponad 3600 odcinków "Klanu".

Co zatem zastąpi "Klan"? Będzie to hiszpański serial "Velvet", który był kręcony w latach 2013-2016. Jego akcja rozgrywa się w latach 50. i 60. XX wieku. Przedstawia on historię Alberto (Miguel Ángel Silvestre), odziedzicza on prestiżowy dom mody o nazwie Velvet, a następnie nawiązuje romans z pracującą w nim szwaczką Aną (Paula Echevarria). "Velvet" będzie emitowany w Telewizji Polskiej od 13 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także: Seriale TV4 znikną z anteny w kwietniu. W tym taki hit jak "Policjantki i policjanci"

 

RadioZET.pl/Gala.pl/RO