Zamknij

"Klan" wrócił na antenę TVP. Co w nowych odcinkach i kiedy je oglądać?

06.09.2022 09:39

"Klan" jest emitowany w Telewizji Polskiej od 1997 roku. Produkcja wciąż przyciąga widzów przed ekrany. Od września można oglądać nowe epizody telenoweli. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach i kiedy są one emitowane?

Klan
fot. TRICOLORS/East News

"Klan" wrócił na antenę TVP. Na ten moment czekało wiele widzów jednej z najstarszych polskich telenoweli. Wiadomo, czego można się spodziewać w nowych epizodach i kiedy będą one emitowane. Podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Wojenne dziewczyny": kiedy można oglądać nowe odcinki hitu TVP?

"Klan" wrócił na antenę TVP. Co w nowych odcinkach?

"Klan" jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 25 lat. Jak podaje portal media2.pl - w nowych odcinkach Paweł (Tomasz Stockinger) i Wilga (Dorota Kamińska) zyskają nowego sąsiada (Maciej Wilewski), który mocno da się we znaki. Z kolei Kamila (Martyna Kowalik) będzie w zaawansowanej ciąży, a Weronika (Weronika Zubowicz) wybierze byłego partnera i karierę w Paryżu. Natomiast doktor Górzyński (Maciej Makowski) będzie mógł się poruszać bez wózka inwalidzkiego.

loader

"Klan": kiedy i gdzie oglądać serial?

Nowe odcinki "Klanu" są emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55 na antenie TVP1. Premierowy odcinek pojawił się na antenie Telewizji Polskiej 5 września 2022 roku.

Zobacz także: "Gry rodzinne": nowy polski serial Netflixa bije rekordy popularności

RadioZET.pl/media2.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP