Zamknij

"Klan": w serialu dopiero teraz uśmiercą ciocię Stasię. Aktorka nie żyje od trzech lat

19.05.2021 11:26

"Klan" to jedna z najstarszych polskich telenoweli. Trzy lata temu odeszła Kazimiera Utrata, która wcielała się w ciocię Stasię. Scenarzyści dopiero teraz zdecydowali się uśmiercić bohaterkę w serialu.

Kazimiera Utrata
fot. Agnieszka Sniezko/East News

"Klan": w serialu dopiero teraz uśmiercą ciocię Stasię. Kazimiera Utrata nie żyje od trzech lat. Ciężko uwierzyć, że twórcom "Klanu" udało się przez tak długi czas prowadzić wątki w taki sposób, by widzowie nie odczuli straty aktorki w obsadzie. Kazimiera Utrata zmarła w 2018 roku, jednak zdecydowano się nie uśmiercać bohaterki, w którą się wcielała w serialu. Do czasu. Jak widzowie dowiedzą się o śmierci cioci Stasi? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Dorota Naruszewicz wraca do showbiznesu? Gwiazda "Klanu" zaskoczyła wyznaniem

"Klan": w serialu dopiero teraz uśmiercą ciocię Stasię. Kazimiera Utrata nie żyje od trzech lat

Serial "Klan" jest emitowany od 1997 roku, jednak telenowela nie traci na popularności i wciąż przyciąga przed ekrany wiernych widzów. Jedną z gwiazd serialu była Kazimiera Utrata, która wcielała się w ciocię Stasię. Niestety, aktorka zmarła w 2018 roku w wieku 86 lat. Do tej pory scenarzyści nie chcieli uśmiercać jej bohaterki. Po trzech latach doszli do wniosku, że nie można w nieskończoność ukrywać faktu, że Kazimiery Utraty nie ma już z nami.

O śmierci cioci Stasi dowiemy się podczas rozmowy Elżuni (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk). Jak podaje teleshow.wp.pl - kobieta powie mężowi, że była u cioci Stasi, wspomni o tym, że nie ma jej już z rodziną trzy lata. "Coraz więcej naszych bliskich i znajomych jest już po drugiej stronie".

loader

"Klan": w którym epizodzie zostanie wspominana śmierć cioci Stasi?

O śmierci cioci Stasi dowiemy się w 3815. odcinku serialu "Klan", który zostanie wyemitowany w piątek 21 maja 2021 roku o godzinie 17.55 na antenie TVP1.

Zobacz także: Piotr Cyrwus wróci do "Klanu"? Jest już pomysł na jego powrót

RadioZET.pl/Teleshow.wp.pl