Zamknij

„Klan” ma nową czołówkę. Zobacz klip otwierający nowe odcinki słynnego serialu [WIDEO]

07.09.2021 12:01

„Klan” po latach zmienił czołówkę. Od teraz nie usłyszymy już „Życie jest nowelą” Ryszarda Rynkowskiego, a jego nową, uwspółcześnioną wersję. Jak teraz brzmi utwór? Przekonajcie się sami.

Kaja Paschalska - Klan
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Klan” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Emitowany na TVP1 nieprzerwanie od 1997 roku, wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności. Jednym ze stałych elementów serialu była jego charakterystyczna czołówka, wraz z utworem Ryszarda Rynkowskiego „Życie jest nowelą”. Do dzisiaj. Właśnie TVP oficjalnie opublikowała nową czołówkę serialu, która zadebiutowała wraz z początkiem 25. sezonu serialu, w poniedziałek 6 września. Jak brzmi nowy utwór otwierający?

„Klan” – nowa czołówka

Nowa czołówka stanowi zrewidowaną wersję utworu, śpiewanego przez Ryszarda Rynkowskiego, którą serial wykorzystywał od premiery serialu 25 lat temu. Nowy utwór to tak naprawdę nowa wersja słynnego „Życie jest nowelą”, za którą oprócz Rynkowskiego, odpowiedzialni byli Jacek Cygan jako autor słów i Krzesimi Dębski jako autor melodii.

W nowej wersji usłyszymy samych serialowych aktorów: Kaja Paschalska, Izabela Trojanowska, Jacek Borkowski i Tomasz Stockinger.

Aktorzy pojawiają się też w samej czołówce u boku kolegów i koleżanek z planu. W krótkim klipie otwierający serial, oprócz wspomnianej czwórki, zobaczymy także takich aktorów i aktorki jak: Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paulina Holtz czy Agnieszka Kaczorowska-Pela.

„Klan” – jak wyglądała poprzednia czołówka?

Dla przypomnienia – poprzednia wersja czołówki serialu wyglądała następująco:

loader

„Klan”, sezon 25 – kiedy premiera?

Premiera serialu odbyła się już w poniedziałek 6 września. Kolejne odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku o 17.55 na antenie TVP1.

Czytaj także: Polskie filmy i seriale XXI wieku, które stały się międzynarodowymi hitami [GALERIA]

RadioZET.pl/NaEkranie.pl