Zamknij

Klan: Tomasz Stockinger opowiedział, jak wygląda praca na planie serialu w czasie pandemii

16.07.2020 14:08

"Klan" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii Telewizji Polskiej. Jest emitowany od 1997 roku. Tomasz Stockinger zdradził, jak wygląda praca na planie w dobie pandemii koronawirusa. Co się zmieniło?

Kadr z serialu "Klan"
fot. Instagram/@klanlubiczow

Klan: Tomasz Stockinger opowiedział, jak wygląda praca na planie serialu w czasie pandemii. Aktor opowiedział o tym, co się zmieniło i jak twórcy "Klanu" dbają o bezpieczeństwo całej ekipy. Przypominamy, że Stockinger pojawia się w serialu od samego początku, czyli od 1997 roku, gdy pierwszy odcinek zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej. Jak obecnie wygląda praca aktorów? 

Zobacz także: M jak miłość po wakacjach: kolejna zdrada w serialu? 

Klan: Tomasz Stockinger opowiedział, jak wygląda praca na planie serialu w czasie pandemii

Pandemia koronawirusa sparaliżowała cały przemysł filmowy i serialowy. W Polsce aktorzy wrócili już do pracy, jednak nie przypomina ona tej sprzed pandemii. Wszystko odbywa się w bezpiecznych warunkach. Tomas Stockinger udzielił wywiadu, w którym zdradził, jak wyglądają kulisy powstawania nowych odcinków "Klanu".

Okazuje się, że ekipa serialu pracuje w reżimie sanitarnym. Stockinger wyznał w rozmowie z "Faktem", że widzowie mogą zapomnieć o scenach zbliżenia.

Nie ma całowania. Wszyscy czują, że to ryzykowne. Jeszcze rok temu pod koniec sceny partnerzy się przytulali, ja całowałem Dorotę Kamińską w policzek czy w szyję. Teraz nie ma o tym mowy - powiedział "Faktowi".

Aktor zwrócił uwagę na to, że wszyscy starają się zachowywać bezpieczeństwo i bardzo dbają o higienę. Na nowe odcinki "Klanu" trzeba będzie poczekać do jesieni 2020.

Zobacz także: Naya Rivera nie żyje. Policja podała wyniki sekcji zwłok aktorki "Glee" 

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZET.plteleshow.wp.pl