Zamknij

"Kajko i Kokosz" - rozmawialiśmy z ekipą nowego serialu Netflixa [WYWIAD WIDEO]

26.02.2021 10:00

"Kajko i Kokosz" to nowa produkcja oryginalna platformy streamingowej Netflix. W niedzielę 28 lutego serial zadebiutuje w serwisie. Z okazji premiery porozmawialiśmy z ekipą i obsadą serialu. Sprawdźcie, co Jarosław Boberek, Krzysztof Zalewski i inni mieli nam do powiedzenia.

Kajko i Kokosz - wywiady z ekipą serialu
fot. materiały Netflix

„Kajko i Kokosz“ to bohaterowie serii rysunkowych opowieści autorstwa Janusza Christy. Głównymi bohaterami serii jest duet słowiańskich wojowników. Tytułowi Kajko i Kokosz to dwójka przyjaciół, którzy chronią swoją osadę przed niebezpieczeństwami z zewnątrz. Głównym przeciwnikiem bohaterów jest Krwawy Hegemon, Herszt grupy rycerzy rozbójników – Zbójcerzy. Mężczyzna chce odbić smoka Milusia, który wykuł się z jaja, przejętego przez głównych bohaterów.

Każdy odcinek serialu stanowić będzie osobną historię, bazującą na przygodach słynnego duetu bohaterów.  Mieliśmy szansę porozmawiać z obsadą i twórcami serialu. Sprawdźcie, co powiedzieli nam o pracy nad polskim serialem.

Zobacz także

„Kajko i Kokosz” – wywiad z ekipą

Michał Kaczoń porozmawiał z ekipą w składzie: Ewelina Gordziejuk (showrunnerka) i Michał Śledziński (reżyser) oraz aktorzy: Artur Pontek (Kajko) i Michał Piela (Kokosz) Jarosław Boberek (Mirmił) Krzysztof Zalewski (Wit). Sprawdźcie efekty poniżej.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Kajko i Kokosz“ – kiedy premiera? 

Serial animowany zadebiutuje na platformie Netflix już w niedzielę 28 lutego.

Czytaj także: Weekend 27-28 lutego: Co obejrzeć w kinie i na VOD: Netflix, HBO GO i Apple TV+?