Zamknij
"Jeszcze nigdy..." - kadr z serialu
  • Jeszcze nigdy - sezon 3 - Not Lady Whistleboy
  • Jeszcze nigdy - sezon 3
  • Jeszcze nigdy - sezon 3 - Devi z mama
  • 10 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

„Jeszcze nigdy...“ to jeden z większych młodzieżowych hitów platformy Netflix. Opowieść o Devi, Amerykance hinduskiego pochodzenia, która musi poradzić sobie z problemami szkoły średniej urzeka widzów od 2020 roku. Właśnie dostaliśmy pierwsze zdjęcia z nowych odcinków serialu. Kiedy premiera?

  1. „Jeszcze nigdy…”, sezon 3 – kiedy premiera?
  2. „Jeszcze nigdy…”, sezon 3 – fotosy z nowych odcinków

Jeszcze nigdy…” (org. „Never Have I Ever”) to młodzieżowy serial Netflixa, który zadebiutował na platformie w kwietniu 2020 roku, z marszu stając się jedną z najchętniej oglądanych produkcji młodzieżowych. Serial opowiada o przygodach nastoletniej Devi, która obmyśla plan, jak rozkochać w sobie szkolnego kolegę. Traf chce, że zadanie udaje się nad wyraz dobrze i teraz dziewczyna musi zdecydować między dwoma chłopakami, przy okazji meandrując między serią innych problemów dorastania.

„Jeszcze nigdy…” to serial ciepły, pozytywny i szczerze zabawny, a reakcja publiczności była tak duża, że wiadomo już, że serial został wznowiony na czwarty, finałowy sezon. Na razie jednak dostaliśmy pierwsze informacje o serii nr 3. W sieci zadebiutowała właśnie seria fotosów z nadchodzących odcinków.

„Jeszcze nigdy…”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera najnowszych odcinków serialu przewidziana jest na piątek 12 sierpnia.

loader

Czytaj także: Gwiazda „Sex Education“, Ncuti Gatwa, został nowym „Doktorem Who“ [WIDEO]

RadioZET.pl/Facebook/informacje prasowe Netflix

„Jeszcze nigdy…”, sezon 3 – fotosy z nowych odcinków

10 zdjęć z nowego sezonu produkcji Netflixa prezentuje się następująco: