Zamknij

Jay Pickett nie żyje. Gwiazdor serialu "Szpital miejski" zmarł na planie zdjęciowym

02.08.2021 08:17

Zmarł Jay Pickett - amerykański aktor znany z serialu "Szpital miejski". Według doniesień prasowych zmarł na planie zdjęciowym. Miał jedynie 60 lat.

Znicz - materiał poglądowy
fot. Value Stock Images?east News

30 lipca 2021 roku zmarł Jay Pickett. Aktor miał 60 lat. Do śmierci doszło na planie jego najnowszego filmu. Nie podano przyczyny zgonu artysty.

Jay Pickett nie żyje: gdzie grał aktor?

Jak informuje Deadline, o śmierci Picketta poinformował za pośrednictwem Facebooka Travis Mills - reżyser i współproducent nadchodzącego filmu "Treasure Valley".

Wielu z Was słyszało już o tragedii, która wydarzyła się dwa dni temu. Jay Pickett, nasz główny człowiek, scenarzysta, producent i twórca filmu zmarł nagle, gdy byliśmy na planie, przygotowując się do nakręcenia sceny. Nie ma oficjalnego wyjaśnienia przyczyny jego śmierci, ale wygląda na to, że był to atak serca. Wszyscy obecni starali się, jak tylko mogli, utrzymać go przy życiu. Mamy złamane serca i opłakujemy jego rodzinę, która jest bardzo zdruzgotana tą szokującą tragedią. Jak wielu z nas wie, Jay był niesamowitym człowiekiem. Był miły, słodki i hojny. Był jednym z najlepszych aktorów, z jakimi kiedykolwiek pracowałem i to był zaszczyt mieć go u swojego boku. Każdy, kto go spotkał, nawet przez krótką chwilę, mógł poczuć jego ciepło, jego cudownego ducha. Trudno teraz znaleźć słowa, by powiedzieć coś więcej. Jego najbliżsi przyjaciele zgodnie stwierdzili, że był bardzo szczęśliwy, tworząc "Treasure Valley" i mam nadzieję, że naprawdę tak było. Robił to, co kochał: aktorstwo, jazdę konną, kręcenie filmów. I był w tym niesamowity.

Śmierć aktora potwierdził również jego przyjaciel Jim Heffel. Wspólnie grali w "Treasure Valley".

Wczoraj straciłem dobrego przyjaciela, a świat stracił wspaniałą osobę. Jay Pickett postanowił odjechać do Niebios. Jay zginął w Idaho, siedząc na koniu gotowy sceny z lasso w filmie "Treasure Valley". Droga prawdziwego kowboja.

Jay Pickett urodził się 10 lutego 1961 roku w Spokane w stanie Waszyngton. Dorastał jednak w Caldwell w Idaho. Już w wieku studenckim skupił się na aktorstwie. Ukończył wydziały aktorstwa teatralnego na uniwersytetach Boise State University i UCLA. Pickett występował nie tylko na scenie. Grał również w wielu popularnych serialach, takich jak "China Beach", "Dragnet", "Mr. Belvedere", "Perry Mason", "Dni naszego życia" czy "Port Charles". Najbardziej znany był z roli detektywa Davida Harpera z serialu medycznego "Szpital miejski".

Występował również w takich filmach, jak "Rush Week", "Eve of Destruction", "Władca dusz", "Bundy: An American Icon", "Bez śladu", "Soda Springs", "Sprawa wiary", "A Soldier's Revenge".

Pickett pozostawił swoją żonę Elenę i ich trójkę dzieci. 

loader

RadioZET.pl/Deadline/Facbook