Zamknij

Jarosław Szczepaniak nie żyje. Grał w serialach "Ojciec Mateusz", "Klan" i "Barwy szczęścia"

02.04.2021 07:50

Zmarł Jarosław Szczepaniak - drugoplanowy aktor, występujący w wielu serialach TVP, takich jak "Ojciec Mateusz", "Klan" i "Barwy szczęścia" oraz licznych polskich filmach. Miał 66 lat.

Znicz - materiał poglądowy
fot. Value Stock Images/East News

Nie żyje Jarosław Szczepaniak. Aktor odszedł 27 marca 2021 roku w wieku 66 lat. Występował w wielu słynnych polskich produkcjach - zarówno filmowych, jak i telewizyjnych.

Jarosław Szczepaniak nie żyje. Miał 66 lat

O śmierci Szczepaniaka poinformowała jego rodzina za pośrednictwem Facebooka. Na profilu aktora pojawiła się klepsydra z informacjami o pogrzebie.

Ceremonia odbędzie się 7 kwietnia 2021 roku o godzinie 10:00 na cmentarzu parafialnym w Długosiodle, gdzie pochowana jest matka aktora.

Przygoda z aktorstwem w przypadku Szczepaniaka zaczęła się w 1997 roku, kiedy zadebiutował w serialu "Klan". Od tej pory pojawiał się regularnie w polskich produkcjach kinowych i telewizyjnych jako epizodysta lub aktor drugoplanowy. Mimo małych ról występował w niezliczonej ilości filmów i seriali. W jego filmografii pojawiły się między innymi występy w takich tytułach, jak "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe", "Lekarze", "Czas honoru", "Barwy szczęścia", "Na sygnale", "Na Wspólnej", "Ryś", "Show", "Samo życie", "Kryminalni", "Twarzą w twarz", "Plebania", "Służby specjalne", "Pitbull. Nowe porządki", "Komisarz Alex", czy "Na sygnale".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

loader

RadioZET.pl/Fakt.pl/Facebook
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET