Zamknij

"Jak poznałam waszego ojca": nowa zapowiedź serialu z Hilary Duff [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
13.01.2022 12:02

Twórcy spin-offu "Jak poznałem waszą matkę" pod tytułem "Jak poznałam waszego ojca" zaprezentowali nową zapowiedź nadchodzącej produkcji. 

Jak poznałam waszego ojca - kadr z serialu
fot. Hulu/materiały prasowe

Premiera sitcomu "Jak poznałam waszego ojca" zbliża się wielkimi krokami, więc twórcy serialu postanowili zaprezentować widzom kolejny teaser. Co zdradza na temat fabuły?

"Jak poznałam waszego ojca": teaser spin-offu "Jak poznałem waszą matkę"

Po zakończeniu kultowej produkcji "Jak poznałem waszą matkę", pojawiły się informacje o spin-offie, w którym tym razem główną bohaterką będzie kobieta. Po wielu latach udało się w końcu wcielić pomysł w życie i tak powstała produkcja Hulu "Jak poznałam waszego ojca".

Zobacz także

W grudniu 2021 roku platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun, w którym przedstawiono sylwetki głównych bohaterów i nakreślono klimat nowego serialu. Na Twitterze produkcji pojawiła się nowa zapowiedź - tym razem 15-sekundowy teaser, w którym widzimy pierwsze spotkanie Sophie (Hilary Duff) z Drew (Josh Peck).

W krótkiej zajawce możemy zobaczyć moment początku randki głównej bohaterki, która uważa swojego kandydata za co najmniej dziwnego, ponieważ zjawił się dokładnie o umówionej porze.

"Jak poznałam waszego ojca" w wielu aspektach nawiązuje do oryginału. Fabuła to opowieść Sophie. Bohaterka opowiada swojemu przyszłemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca, w czasie, kiedy mieszkała w Nowym Jorku w 2022 roku. Narratorką serialu, a więc starszą wersją protagonistki jest gwiazda "Seksu w wielkim mieście" - Kim Cattrall.

Zobacz także

"Jak poznałam waszego ojca": kiedy premiera?

Oprócz Duff i Cattrall w rolach głównych wystąpili Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran oraz Suraj Sharma. W pozostałych rolach zobaczymy Josha Pecka, Ashley Reyes i Daniela Augustina. Pierwszy sezon "Jak poznałam waszego ojca" będzie składał się z 10 odcinków. Trafi na platformę Hulu już 18 stycznia 2022 roku. Na razie nie znamy daty polskiej premiery produkcji.  

loader

RadioZET.pl/Twitter/Hulu