Zamknij

"Jak poznałam waszego ojca": nowa zapowiedź serialu z Hilary Duff [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
13.01.2022 12:02
Jak poznałam waszego ojca - kadr z serialu
fot. Hulu/materiały prasowe

Twórcy spin-offu "Jak poznałem waszą matkę" pod tytułem "Jak poznałam waszego ojca" zaprezentowali nową zapowiedź nadchodzącej produkcji. 

Premiera sitcomu "Jak poznałam waszego ojca" zbliża się wielkimi krokami, więc twórcy serialu postanowili zaprezentować widzom kolejny teaser. Co zdradza na temat fabuły?

"Jak poznałam waszego ojca": teaser spin-offu "Jak poznałem waszą matkę"

Po zakończeniu kultowej produkcji "Jak poznałem waszą matkę", pojawiły się informacje o spin-offie, w którym tym razem główną bohaterką będzie kobieta. Po wielu latach udało się w końcu wcielić pomysł w życie i tak powstała produkcja Hulu "Jak poznałam waszego ojca".

W grudniu 2021 roku platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun, w którym przedstawiono sylwetki głównych bohaterów i nakreślono klimat nowego serialu. Na Twitterze produkcji pojawiła się nowa zapowiedź - tym razem 15-sekundowy teaser, w którym widzimy pierwsze spotkanie Sophie (Hilary Duff) z Drew (Josh Peck).

W krótkiej zajawce możemy zobaczyć moment początku randki głównej bohaterki, która uważa swojego kandydata za co najmniej dziwnego, ponieważ zjawił się dokładnie o umówionej porze.

"Jak poznałam waszego ojca" w wielu aspektach nawiązuje do oryginału. Fabuła to opowieść Sophie. Bohaterka opowiada swojemu przyszłemu synowi historię o tym, jak poznała jego ojca, w czasie, kiedy mieszkała w Nowym Jorku w 2022 roku. Narratorką serialu, a więc starszą wersją protagonistki jest gwiazda "Seksu w wielkim mieście" - Kim Cattrall.

"Jak poznałam waszego ojca": kiedy premiera?

Oprócz Duff i Cattrall w rolach głównych wystąpili Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran oraz Suraj Sharma. W pozostałych rolach zobaczymy Josha Pecka, Ashley Reyes i Daniela Augustina. Pierwszy sezon "Jak poznałam waszego ojca" będzie składał się z 10 odcinków. Trafi na platformę Hulu już 18 stycznia 2022 roku. Na razie nie znamy daty polskiej premiery produkcji.  

RadioZET.pl/Twitter/Hulu