Zamknij

Jak Knight nie żyje. Młody komik znany z produkcji Netflix i HBO miał zaledwie 28 lat

18.07.2022 06:32

Zmarł Jak Knight - amerykański komik, scenarzysta i aktor znany między innymi z produkcji platformy Netflix i HBO. Miał tylko 28 lat. Co było przyczyną jego śmierci?

Jak Knight
fot. jakknight123.com/print screen

14 lipca 2022 roku odszedł Jak Knight. Był amerykańskim standuperem, aktorem i scenarzystą. Współpracował z serwisami Netflix i HBO. Zmarł w wieku 28 lat.

Jak Knight nie żyje

Jak podaje Deadline, śmierć Knighta potwierdziła jego rodzina. Nie ujawniono jednak przyczyny zgonu młodego artysty. Knight zmarł w Los Angeles.

Jak Knight urodził się w 1994 roku. Przed kamerą zadebiutował w 2014 roku w mini serialu "LieGuys", do którego również pisał dialogi. W kolejnych latach użyczał głosu w takich produkcjach, jak "Amerykański tata" czy hit "Big Mouth" oraz grze wideo NBA 2K17. Wystąpił też w filmie  "Playlist". Największą popularność zyskał dzięki serialom "Bust Down", w którym grał u boku Chrisa Redda, Sama Jaya i Langstona Kermana i produkcji HBO "Pause with Sam Jay".

Jako scenarzysta Knight pracował przy serialach "Lucas Bros Moving Co", "Czarno to widzę", "Immoral Compass", "Big Mouth", "Bust Down" oraz "Pause with Sam Jay". Był też współproducentem produkcji w których grał i które pisał. Odpowiadał też za "The Comedy Lineup". Gościnnie pojawiał się też w wielu programach komediowych.

RadioZET.pl/Deadline