Zamknij

"Ironheart": młoda gwiazda Disneya w obsadzie nowego serialu Marvela. Kogo zagra?

01.09.2022 13:14

Do obsady nadchodzącego serialu Marvela "Ironheart" dołączyła Regan Aliyah. W kogo wcieli się młoda aktorka znana z produkcji Disneya?

Regan Aliyah
fot. Regan Aliyah/Instagram

Obsada serialu "Ironheart" powiększyła się o kolejne nazwisko. W produkcji Marvela o następczyni Iron Mana wystąpi Regan Aliyah.

"Ironheart": Regan Aliyah w obsadzie nowego serialu Marvela

Chociaż za nami premiera ostatniego serialu MCU, a przed nami ostatniego filmu MCU w 2022 roku, mamy do czynienia z początkiem zupełnie nowej historii osadzonej w kinowo-serialowym uniwersum. Jej częścią będzie Ironheart - nowa superbohaterka, która w 2023 roku dostanie własny serial na Disney+. Postać zadebiutuje jednak w filmie "Black Panther: Wakanda Forever".

W nadchodzącej produkcji poznamy więc Riri Williams graną przez Dominique Thorne, ale jej solowe przygody poznamy kilkanaście miesięcy później. Jak podaje Deadline, do obsady serialu "Ironheart" dołączyła Regan Aliyah. Młoda aktorka wystąpi u boku Anthony'ego Ramosa, Manny'ego Montany, Aldena Ehrenreicha, Shea Couleé i Zoe Terakes.

Aliyah zadebiutowała w 2016 roku w krótkometrażówce "How to Catch a Ghost". Następnie wystąpiła w "Club Mickey Mouse: Mickey Mouse March" i "Club Mickey Mouse: When December Comes", a także serialach "BF for Hire" oraz "XO, Kitty". Na razie nie wiadomo, w kogo się wcieli w "Ironheart".

"Ironheart": kiedy premiera?

Reżyserkami serialu są Sam Bailey oraz Angela Barnes. Bailey odpowiedzialna za serial "Brown Girls" jest znana również z produkcji "Drodzy biali!" i "You're So Talented". Barnes oprócz dostępnych na Netflix "Nastoletnich łowczyń nagród", ma na koncie pracę przy "Mythic Quest", "Blindspotting" i "Atlancie".
Oprócz Thorne w obsadzie serialu znajduje się Anthony Ramos, który według przecieków z planu zdjęciowego wcieli się w Parkera Robbinsa znanego jako Hood - złoczyńcę z komiksów Marvela. "Ironheart" trafi na platformę Disney+ jesienią 2023 roku. Riri zadebiutuje w filmie "Black Panther: Wakanda Forever", który ukaże się już 11 listopada 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Deadline