Zamknij

„Instrukcja kochania”: miłość oczami popularnej vlogerki. Nowy serial TV4 [WIDEO]

04.01.2022 15:35

„Instrukcja kochania” to nowa polska propozycja serialowa od TV4. O czym opowiada nowy serial komediowy Czwórki? Kiedy premiera? Sprawdziliśmy.

Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4 dla fanów lekkich komedii romantycznych. Serial opowiada historię sympatycznej vlogerki, która wraz z przyjaciółmi prowadzi poradnię spraw sercowych, coś na wzór współczesnego biura matrymonialnego. Anka i jej przyjaciółki oraz praw o zdolnościach detektywistycznych, pomagają swoim klientom rozwiązać kłopoty sercowe i znaleźć miłość.

Problemy w związkach i poszukiwania drugiej połówki, trudne wybory i rozstania, zdrady i tajemnice partnerów, uczuciowe niepowodzenia i komplikacje, nieśmiałość i obawy, pechowe doświadczenia i własne błędy... Choć skala wyzwań bywa pokaźna, Anka, Majka, Nina i Adek wierzą, że nie ma przeszkody, której miłość nie może pokonać, czasem tylko trzeba jej trochę dopomóc, w czym nieocenione okazują się atuty każdego z nich.

„Instrukcja kochania” – zwiastun

Serial reklamowany jest następującym materiałem wideo: 

„Instrukcja kochania” – kim są bohaterowie?

Telewizyjna „Czwórka” przygotowała też krótki opis charakterologiczny każdej z postaci serialu. W świat problemów sercowych naszych bohaterów wprowadzi nas czwórka postaci:

Anka jest dobrym psychologiem o dużej intuicji, a prywatnie trzydziestolatką, która niezachwianie wierzy w miłość. Majka, przed którą Internet nie ma tajemnic, potrafi zdobyć każdą informację. Obeznana z wszelkimi nowinkami i trendami dwudziestolatka ma też wiele innych pasji, od motoryzacji po sztuki walki, które okazują się przydatne w różnych sytuacjach. Empatyczna i chętnie wspierająca przyjaciółki Nina jest współwłaścicielką kliniki medycyny estetycznej. Jej wyczucie stylu i elegancji jest bezcenne, gdy potrzebna jest zewnętrzna metamorfoza, ale jako kobieta po czterdziestce i po rozwodzie, ma też spory bagaż doświadczeń i życiowej mądrości, którą chętnie dzieli się z innymi.

Męski punkt widzenia, humor i rozmaite, czasem zaskakująco trafne, obserwacje oraz detektywistyczne talenty wnosi do firmy siostry Adek, chłopak o złotym sercu, ale też niepoprawny podrywacz, który potrafi wszędzie się wkręcić i swoim urokiem nadrobić wszelkie braki

Wszyscy czworo, choć im samym też zdarzają się emocjonalne wpadki,  dokładają starań, by historie ich klientów zakończyły się happy endem i za każdym razem bardzo angażują się w każdą z nich. Nic bowiem tak nie rozpala ludzkiej wyobraźni jak namiętna lub nieszczęśliwa miłość.

„Instrukcja kochania” – twórcy i obsada

Producentem kreatywnym serialu jest Maciej Świerzawski, który wraz z producentem nadzorującym Pawłem Bińkiem zarządza zespołem odpowiedzialnym za powodzenie serialu. Teamem scenarzystów kieruje Olga Kłys, a reżyserią zajmuje się duet: Paweł Orwat i Marcin Szczerbic.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Magdalena Król („19+”), Maria Ruddick („Sala samobójców. Hejter”), Olga Pęczak („Przyjaciółki”) czy znany z serialu „Barwy Szczęścia” Konrad Skolimowski.

loader

„Instrukcja kochania” – kiedy premiera?

Serial zadebiutuje na antenie TV4 już w poniedziałek 17 stycznia. Kolejne odcinki emitowane będą w dniach poniedziałek-czwartek o godzinie 19.00.

Czytaj także: RadioZET.pl/informacja prasowa TV4