Zamknij

"Instrukcja kochania" - odcinek 8 - STRESZCZENIE. Wszystko dla mojej żony [27.01]

21.01.2022 14:43
Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa oryginalna produkcja telewizji TV4, przyglądający się pracy pewnej firmy, zajmującej się poradami w sprawach sercowych. Prowadzi ją znana i uznana vlogerka Anka, która jest absolwentką wydziału psychologii. W każdym odcinku ekipa Anki pomaga innym ludziom rozwiązać ich problemy miłosne i spotkać wymarzoną „drugą połówkę”. Co wydarzy się w 8. odcinku serialu?

Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4Serial, skupiający się na perypetiach pracowników firmy, zajmującej się „konsultacjami miłosnymi”. Pani psycholog wraz z przyjaciółką, która jest współwłaścicielką kliniki medycyny esteyczej, pomagają ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze i znaleźć miłość. Kobiety wspierane są w swoich działaniach przez brata Anki, nieokrzesanego podrywacza, Adka. W każdym z odcinków serialu bohaterowie będą pomagali innym ludziom z nieco innymi problemami. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania”, odc. 8 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Instrukcja kochania”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu „Instrukcja kochania” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Instrukcja kochania”, odcinek 8 – STRESZCZENIE

Streszczenie 8. odcinka serialu „Instrukcja kochania” prezentuje się następująco:

Krzysiek i Małgosia to małżeństwo ze sporym stażem. Z powodu codziennych obowiązków, kobieta ma wrażenie, że para od jakiegoś czasu znacznie się od siebie oddaliła. Aby naprawić relacje, Małgorzata proponuje mężowi udział w konkursie tańca. Mężczyzna odmawia, zasłaniając się brakiem formy i czasu. Tego samego dnia stawia się jednak w progu biura Anki. Przekazuje pracownikom szokujące wyznanie: jest umierający. Przed śmiercią chciałby jedynie znaleźć odpowiedniego kandydata na przyszłego wybranka żony. Sprawa jest o tyle nietypowa, że Majka nie chce przyjąć zlecenia. Anka jednak decyduje się pomóc małżeństwu. Pracownicy szybko znajdują stosownego kandydata. To Wiktor, sąsiad Małgosi, który owdowiał kilka lat wcześniej. Tak się składa, że mężczyzna również uwielbia taniec.

„Instrukcja kochania” – gdzie i kiedy oglądać?

Ósmy odcinek serialu „Instrukcja kochania”, zatytułowany „Z miłości do żony” zostanie wyemitowany w czwartek 27 stycznia 2022 roku. Kolejne odcinki serial „Instrukcja kochania” będą emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.00.

Czytaj także: "Squid Game": Netflix oficjalnie ogłosił 2. sezon swojego hitu. Kiedy premiera?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TV4