Zamknij

"Instrukcja kochania" - odcinek 7 - STRESZCZENIE. Nowa miłość po 60. [26.01]

21.01.2022 14:23
Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa oryginalna produkcja telewizji TV4, przyglądający się pracy pewnej firmy, zajmującej się poradami w sprawach sercowych. Prowadzi ją znana i uznana vlogerka Anka, która jest absolwentką wydziału psychologii. W każdym odcinku ekipa Anki pomaga innym ludziom rozwiązać ich problemy miłosne i spotkać wymarzoną „drugą połówkę”. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu?

Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4Serial, skupiający się na perypetiach pracowników firmy, zajmującej się „konsultacjami miłosnymi”. Pani psycholog wraz z przyjaciółką, która jest współwłaścicielką kliniki medycyny esteyczej, pomagają ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze i znaleźć miłość. Kobiety wspierane są w swoich działaniach przez brata Anki, nieokrzesanego podrywacza, Adka. W każdym z odcinków serialu bohaterowie będą pomagali innym ludziom z nieco innymi problemami. Co wydarzy się w 7. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania”, odc. 7 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Instrukcja kochania”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu „Instrukcja kochania” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Instrukcja kochania”, odcinek 7 – STRESZCZENIE

Streszczenie 7. odcinka serialu „Instrukcja kochania” prezentuje się następująco:

Nowa klientka to Bożena – pełna energii, samodzielna wdowa po sześćdziesiątce, która nie planuje przeprowadzki do córki i jej rodziny. Wanda jest w podobnym wieku, ale ma diametralnie inny charakter. To spokojna, zamknięta w sobie i zraniona z powodu rozwodu kobieta. Obie panie połączy poszukiwanie miłości przy pomocy biura Anki. Między paniami zawiąże się też nie tylko nić porozumienia, ale i sympatii. Wand dość szybko natrafi na odpowiedniego dla siebie mężczyznę. Przy eleganckim i pełnym uroku Zdzisławie kobieta rozkwita i snuje plany na przyszłość. To nie podoba się jej byłemu mężowi. Bożena również poznaje kogoś bliskiego sercu. Jak potoczą się jej losy?

„Instrukcja kochania” – gdzie i kiedy oglądać?

Siódmy odcinek serialu „Instrukcja kochania”, zatytułowany „To jeszcze nie koniec” zostanie wyemitowany w środę 26 stycznia 2022 roku. Kolejne odcinki serial „Instrukcja kochania” będą emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.00.

Czytaj także: Skasowany hit Netflix znów na topie. Wszystko dzięki filmowi Marvela

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TV4