Zamknij

"Instrukcja kochania" - odcinek 6 - STRESZCZENIE. Podwójna dawka miłości [25.01]

20.01.2022 16:49
Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa oryginalna produkcja telewizji TV4, przyglądający się pracy pewnej firmy, zajmującej się poradami w sprawach sercowych. Prowadzi ją znana i uznana vlogerka Anka, która jest absolwentką wydziału psychologii. W każdym odcinku ekipa Anki pomaga innym ludziom rozwiązać ich problemy miłosne i spotkać wymarzoną „drugą połówkę”. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu?

Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4Serial, skupiający się na perypetiach pracowników firmy, zajmującej się „konsultacjami miłosnymi”. Pani psycholog wraz z przyjaciółką, która jest współwłaścicielką kliniki medycyny estetyczej, pomagają ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze i znaleźć miłość. Kobiety wspierane są w swoich działaniach przez brata Anki, nieokrzesanego podrywacza, Adka. W każdym z odcinków serialu bohaterowie będą pomagali innym ludziom z nieco innymi problemami. Co wydarzy się w 6. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania”, odc. 6 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Instrukcja kochania”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 6. odcinek serialu „Instrukcja kochania” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Instrukcja kochania”, odcinek 6 – STRESZCZENIE

Streszczenie 6. odcinka serialu „Instrukcja kochania” prezentuje się następująco:

Nową klientką firmy jest Zofia – wzięta i uznana prawniczka, która poszukuje prawdziwej miłości oraz odrobiny szaleństwa w swoim poukładanym życiu. Anka i Adek mają dla niej idealnego kandydata – ekstrawaganckiego marszanda Mariusza. Mężczyzna ma artystyczną duszę i szalone pomysły. Pierwsze spotkanie Zofii i jej wybranka jest zaskakujące, ale zdecydowanie pełne chemii i napięcia. Randka jest tak udana, że Zofia udaje się na drugie spotkanie z mężczyzną. W trakcie spotkania mężczyzna nieoczekiwanie przeistacza się w szalonego artystę, gotowego przetańczyć całą noc. Zofia powoli zaczyna zakochiwać się w mężczyźnie. Nie wie jednak, że tak naprawdę spotyka się nie tylko z nim. Czy zuchwały plan braci bliźniaków wyjdzie na jaw?

„Instrukcja kochania” – gdzie i kiedy oglądać?

Szósty odcinek serialu „Instrukcja kochania”, zatytułowany „Bracia” zostanie wyemitowany we wtorek 25 stycznia 2022 roku. Kolejne odcinki serial „Instrukcja kochania” będą emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.00.

Czytaj także: "Władca Pierścieni": nowa zapowiedź zdradza tytuł serialu Amazon Prime [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TV4