Zamknij

"Instrukcja kochania" - odcinek 5 - STRESZCZENIE. Pierwsza miłość [24.01]

20.01.2022 09:55
Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa oryginalna produkcja telewizji TV4, przyglądający się pracy pewnej firmy, zajmującej się poradami w sprawach sercowych. Prowadzi ją znana i uznana vlogerka Anka, która jest absolwentką wydziału psychologii. W każdym odcinku ekipa Anki pomaga innym ludziom rozwiązać ich problemy miłosne i spotkać wymarzoną „drugą połówkę”. Co wydarzy się w 5. odcinku serialu?

Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4. Serial, skupiający się na perypetiach pracowników firmy, zajmującej się „konsultacjami miłosnymi”. Pani psycholog wraz z przyjaciółką, która jest współwłaścicielką kliniki medycyny esteyczej, pomagają ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze i znaleźć miłość. Kobiety wspierane są w swoich działaniach przez brata Anki, nieokrzesanego podrywacza, Adka. W każdym z odcinków serialu bohaterowie będą pomagali innym ludziom z nieco innymi problemami. Co wydarzy się w 5. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania”, odc. 5 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Instrukcja kochania”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 5. odcinek serialu „Instrukcja kochania” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Instrukcja kochania”, odcinek 5 – STRESZCZENIE

Streszczenie 5. odcinka serialu „Instrukcja kochaia” prezentuje się następująco:

Nową klientką biura jest Iga, kobieta po rozwodzie, która zbliża się do 40. Rozstanie z mężem było dla niej tak dużym przeżyciem, że całkowicie wycofała się z relacji damsko-męskich. Do tego stopnia, że nie zauważa zainteresowania swojego sąsiada. Przyjaciółka namawia ją na wzięcie udziału w zbliżającym się wydarzeniu z okazji dwudziestolecia matury. Iga zgadza się, gdy orientuje się, że jednym z gości imprezy będzie Jurek, jej licealna miłość. Wtedy kobieta decyduje się zaczerpnąć porady w biurze Anki. Chce jak najlepiej wypaść przed mężczyzną. Majka zajmuje się metamorfozą zewnętrzną kobiety, a w tym czasie Adek ma za zadanie bliżej zbadać przeszłość Jurka.

„Instrukcja kochania” – gdzie i kiedy oglądać?

Piąty odcinek serialu „Instrukcja kochania”, zatytułowany „Pierwsza miłość” zostanie wyemitowany w poniedziałek 24 tycznia 2022 roku. Kolejne odcinki serial „Instrukcja kochania” będą emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.00.

Czytaj także: „The Boys: Diabolical“ z pierwszym zwiastunem. Strzeżcie się zabójczego bobasa! [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TV4