Zamknij

"Instrukcja kochania" - odcinek 4 - STRESZCZENIE. Kurs randkowania i pocałunków [20.01]

19.01.2022 11:28
Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa oryginalna produkcja telewizji TV4, przyglądający się pracy pewnej firmy, zajmującej się poradami w sprawach sercowych. Prowadzi ją znana i uznana vlogerka Anka, która jest absolwentką wydziału psychologii. W każdym odcinku ekipa Anki pomaga innym ludziom rozwiązać ich problemy miłosne i spotkać wymarzoną „drugą połówkę”. Co wydarzy się w 4. odcinku serialu?

Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4. Serial, skupiający się na perypetiach pracowników firmy, zajmującej się „konsultacjami miłosnymi”. Pani psycholog wraz z przyjaciółką, która jest współwłaścicielką kliniki medycyny estetycznej, pomagają ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze i znaleźć miłość. Kobiety wspierane są w swoich działaniach przez brata Anki, nieokrzesanego podrywacza, Adka. W każdym z odcinków serialu bohaterowie będą pomagali innym ludziom z nieco innymi problemami. Co wydarzy się w 4. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania”, odc. 4 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Instrukcja kochania”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu „Instrukcja kochania” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Instrukcja kochania”, odcinek 4 – STRESZCZENIE

Streszczenie 4. odcinka serialu „Instrukcja kochania” prezentuje się następująco:

Ewelina ma 35 lat i marzy o wielkiej miłości. Dotychczas jednak jej kontakty z przedstawicielami płci przeciwnej kończyły się dość szybko. Widząc rozpacz dziewczyny, która nie można znaleźć szczęścia, do akcji wkracza jej współlokator i przyjaciel, Jacek. Mężczyzna przychodzi do biura Anki z prośbą o pomoc. Przy okazji ujawnia sekret dziewczyny, który ma znaczenie przy ewentualnym swataniu Eweliny. Kobieta wciąż jest dziewicą. Nina i Adek, którzy od niedawna są już stałymi współpracownikami biura dostają specjalnie zadanie - mają zdobyć zaufanie Eweliny i dowiedzieć się jak najwięcej o jej wymarzonym partnerze. Następnie mają wspólnie przeprowadzić z nią specjalny kurs, podczas którego powiedzą jej jak zachowywać się na randce oraz jak dobrze się całować.

„Instrukcja kochania” – gdzie i kiedy oglądać?

Czwarty odcinek serialu „Instrukcja kochania”, zatytułowany „Lekcja miłości” zostanie wyemitowany w czwartek 20 stycznia 2022 roku. Kolejne odcinki serial „Instrukcja kochania” będą emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.00.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TV4