Zamknij

"Instrukcja kochania" - odcinek 3 - STRESZCZENIE. Poszukiwany: ojciec dla dziecka [19.01]

18.01.2022 13:45
Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa oryginalna produkcja telewizji TV4, przyglądający się pracy pewnej firmy, zajmującej się poradami w sprawach sercowych. Prowadzi ją znana i uznana vlogerka Anka, która jest absolwentką wydziału psychologii. W każdym odcinku ekipa Anki pomaga innym ludziom rozwiązać ich problemy miłosne i spotkać wymarzoną „drugą połówkę”. Co wydarzy się w 3. odcinku serialu?

Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4. Serial, skupiający się na perypetiach pracowników firmy, zajmującej się „konsultacjami miłosnymi”. Pani psycholog wraz z przyjaciółką, która jest współwłaścicielką kliniki medycyny esteyczej, pomagają ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze i znaleźć miłość. Kobiety wspierane są w swoich działaniach przez brata Anki, nieokrzesanego podrywacza, Adka. W każdym z odcinków serialu bohaterowie będą pomagali innym ludziom z nieco innymi problemami. Co wydarzy się w 3. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania”, odc. 3 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Instrukcja kochania”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 3. odcinek serialu „Instrukcja kochania” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Instrukcja kochania”, odcinek 3 – STRESZCZENIE

Streszczenie 3. odcinka serialu „Instrukcja kochania” prezentuje się następująco:

Nową klientką agencji Anki jest ciężarna Dominika, która właśnie przyjechała na rocznicę ślubu swoich rodziców z Londynu. Kobieta ma przedstawić na imprezie rodzinnej ojca swojego dziecka. Sęk tkwi w tym, że jest samotną matką. Wbrew protestom przyjaciółki, Kasi, dziewczyna decyduje się skorzystać z pomocy biura Anki i znaleźć odpowiedniego kandydata, który spodobałby się rodzinie. Specjalistki znajdują odpowiedniego mężczyznę, spełniającego wszelkie oczekiwania Dominiki. Sęk tkwi w tym, że niedługo później okazuje się, że chłopak nie może wywiązać się z zadania. Wtedy z pomocą przychodzi Adek, młodszy brat Anki, który nieoczekiwanie pojawia się w mieście, na kilka dni przed zaplanowanym terminem przyjazdu. Choć Anka nie jest zadowolona z jego wizyty, Adek okazuje się niezwykle pomocny. Wyrusza z Dominiką do jej rodzinnej wsi. Niedługo po wyjeździe pary, do drzwi Anki puka zapłakana Kasia. Czyżby kobieta skrywała jakiś sekret?

„Instrukcja kochania” – gdzie i kiedy oglądać?

Trzeci odcinek serialu „Instrukcja kochania”, zatytułowany „Para idealna” zostanie wyemitowany w środę 19 stycznia 2022 roku. Kolejne odcinki serial „Instrukcja kochania” będą emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.00.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TV4