Zamknij

"Instrukcja kochania" - odcinek 2 - STRESZCZENIE. Kalina znajduje młodszego partnera? [18.01]

17.01.2022 15:53
Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa oryginalna produkcja telewizji TV4, przyglądający się pracy pewnej firmy, zajmującej się poradami w sprawach sercowych. Prowadzi ją znana i uznana vlogerka Anka, która jest absolwentką wydziału psychologii. W każdym odcinku ekipa Anki pomaga innym ludziom rozwiązać ich problemy miłosne i spotkać wymarzoną „drugą połówkę”. Co wydarzy się w 1. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4. Serial, skupiający się na perypetiach pracowników firmy, zajmującej się „konsultacjami miłosnymi”. Pani psycholog wraz z przyjaciółką, która jest współwłaścicielką kliniki medycyny esteyczej, pomagają ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze i znaleźć miłość. Kobiety wspierane są w swoich działaniach przez brata Anki, nieokrzesanego podrywacza, Adka. W każdym z odcinków serialu bohaterowie będą pomagali innym ludziom z nieco innymi problemami. Co wydarzy się w 2. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania”, odc. 2 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Instrukcja kochania”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu „Instrukcja kochania” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Instrukcja kochania”, odcinek 2– STRESZCZENIE

Streszczenie 2. odcinka serialu „Instrukcja kochania” prezentuje się następująco:

Firma Anki ma nowego klienta. To Kalina, kobieta przed 50., rozwódka, która zajmuje się jedynie domem, pracą i swoją nastoletnią córką. Wkrótce ma odbyć się jednak huczna impreza u przyjaciół, na którą Kalina z wielką chęcią by poszła. Boi się jednak perspektywy spotkania byłego męża z jego młodszą i atrakcyjną partnerką. Kobieta decyduje się skorzystać z ekspertyzy Anki i jej przyjaciół, by poczuć się pewniej we własnej skórze.

Przy pomocy dziewczyn Kalina przechodzi metamorfozę i odkrywa własne piękno. Dzięki Ance i wspólnikom kobieta otrzymuje nową fryzurę, lepiej dobrany makijaż oraz odświeża swoją garderobę. Dostaje też dyskretne wsparcie Niny w temacie medycyny estetycznej. Pracowniczki biura pomagają jej też znaleźć nowego partnera. Fabian jest młodszy od Kaliny i jest absolwentem polonistyki oraz studentem wydziału aktorskiego. Czy złapie wspólny język z kobietą? I jak zachowa się mąż kobiety podczas wspólnej imprezy?

„Instrukcja kochania” – gdzie i kiedy oglądać?

Drugi odcinek serialu „Instrukcja kochania”, zatytułowany „Miłośc nie zna wieku” zostanie wyemitowany we wtorek 18 stycznia 2022 roku. Kolejne odcinki serial „Instrukcja kochania” będą emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.00.

Czytaj także: "Stepowa miłość" - OBSADA: kto gra w nowym serialu i o czym on jest? [FABULA, EMISJA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TV4