Zamknij

"Instrukcja kochania" - odcinek 1 - STRESZCZENIE. Dziewczyny swatają szefową [17.01]

17.01.2022 15:37
Instrukcja kochania - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TV4

„Instrukcja kochania” to nowa oryginalna produkcja telewizji TV4, przyglądający się pracy pewnej firmy, zajmującej się poradami w sprawach sercowych. Prowadzi ją znana i uznana vlogerka Anka, która jest absolwentką wydziału psychologii. W każdym odcinku ekipa Anki pomaga innym ludziom rozwiązać ich problemy miłosne i spotkać wymarzoną „drugą połówkę”. Co wydarzy się w 1. odcinku serialu?

Instrukcja kochania” to nowa propozycja TV4. Serial, skupiający się na perypetiach pracowników firmy, zajmującej się „konsultacjami miłosnymi”. Pani psycholog wraz z przyjaciółką, która jest współwłaścicielką kliniki medycyny esteyczej, pomagają ludziom poczuć się lepiej we własnej skórze i znaleźć miłość. Kobiety wspierane są w swoich działaniach przez brata Anki, nieokrzesanego podrywacza, Adka. W każdym z odcinków serialu bohaterowie będą pomagali innym ludziom z nieco innymi problemami. Co wydarzy się w 1. odcinku serialu?

„Instrukcja kochania”, odc. 1 – STRESZCZENIE. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu „Instrukcja kochania”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 1. odcinek serialu „Instrukcja kochania” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Instrukcja kochania”, odcinek 1– STRESZCZENIE

Streszczenie 1. odcinka serialu „Instrukcja kochaia” prezentuje się następująco:

W premierowym odcinku serialu poznajemy głównych bohaterów. Anka Wiśniewska ukończyła psychologię i teraz pracuje nad swoim popularnym vlogiem, w którym porusza tematy związane z miłością, związkami i wszelkiego rodzaju relacjami międzyludzkimi. Jej przyjaciółka Majka jest współzałożycielką kliniki medycyny estetycznej. W premierowym odcinku dziewczyny próļują namówić szefową zakładu – Ninę, by ta odważyła się powalczyć o swoje życie miłosne. Kobieta jest po rozwodzie i ma syna Pawła, a z byłym mężem Adamem widuje się codziennie w pracy, co znacznie utrudnia jej życie. Nina waha się zaufać koleżankom, próbującym ją zeswatać. Wydaje jej się, że czasy miłosnych uniesień ma już dawno za sobą. Anka i Majka są jednak nieustępliwe. Umawiają ją z rozwodnikiem Olafem. Nieoczekiwane największy problem z randką Niny ma jej były mąż, który sam jest związany z młodszą od siebie Asią. Czy Nina zawalczy o siebie i powiem byłemu mężowi, żeby nie wtrącał nosa w nie swoje sprawy, czy powróci do swojego osamotnionego żywota, zawiedziona i zraniona?

„Instrukcja kochania” – gdzie i kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek serialu "Instrukcja kochania", zatytułowany "Miłość potrzebna od zaraz" zostanie wyemitowany na antenie TV4 w poniedziałek 17 stycznia 2022 o godzinie 19.00. Kolejne odcinki serialu „Instrukcja kochania” będą emitowane na antenie TV4 od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.00.

Czytaj także: „Kim jest Anna?“: pełny zwiastun zaskakującego thrillera od twórczyni „Chirurgów“ [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TV4