Zamknij

"Imperium kłamstw": gdzie oglądać nową meksykańską telenowelę? [OBSADA I SZCZEGÓŁY EMISJI]

13.10.2021 13:33

"Imperium kłamstw" to meksykańska telenowela emitowana od 2020 roku. Serial jest dostępny w Polsce na kanale Novelas+. Kiedy będzie można go oglądać i o czym on opowiada?

Imperium kłamstw
fot. Materiały prasowe Novelas+

"Imperium kłamstw": gdzie oglądać nową meksykańską telenowelę? Telenowele cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Pojawiła się nowość, czyli serial "Imperium kłamstw". Kiedy będzie można oglądać produkcję i o czym ona opowiada? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Promyk nadziei", odcinek 131 - STRESZCZENIE. Neslihan marzy o kolejnej ciąży [15.10]

"Imperium kłamstw": gdzie oglądać nową meksykańską telenowelę? [OBSADA]

"Imperium kłamstw" to nowość, którą można oglądać na antenie Novelas+. Jest to opowieść o losach dziewczyny z zamożnej rodziny i policjanta Spotykają się w obliczu tragedii, gdy giną ich najbliżsi. Wspólne szukanie odpowiedzi na temat tego, dlaczego doszło do zbrodni, bardzo ich połączy. 

Główną bohaterką jest Elisa. Kobieta wraca do Meksyku na przyjęcie urodzinowe. W tym samym dniu policjant Leonardo zaręcza się z Julią, z którą ma niebawem mieć dziecko. Wieczorem Leonardo otrzymuję zgłoszenie dotyczące morderstwa. Na miejscu zbrodni odkrywa, że ciało jego ukochanej leży obok ciała Augusta Cantu, milionera i ojca Elisy. Nikt nie wie, co łączyło tych dwoje. 

W serialu zobaczymy m.in. Leticię Calderon, znaną widzom z serialu "Esmeralda". 

"Imperium kłamstw": kiedy i gdzie oglądać serial? [SZCZEGÓŁY EMISJI]

"Imperium kłamstw" można oglądać od 13 października w każdą środę o godzinie 15.00 na kanale Novelas+. Serial dostępny będzie również w serwisie CANAL+ online na canalplus.com.  

loader

RadioZET.pl/Materiały prasowe