Zamknij

Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego. Wspomina pięknego SMS-a od aktora

Patrycja Chudolińska
27.02.2020 16:46

Paweł Królikowski nie żyje. Ilona Ostrowska przez wiele lat grała u boku aktora w serialu "Ranczo". Artystka, znana z roli serialowej żony Kusego, Lucy, opublikowała wzruszające pożegnanie i pokazała wiadomość SMS, którą dostała od Pawła Królikowskiego w 2019 roku.

Ranczo Ilona Ostrowska żegna Pawła Królikowskiego
fot. Instagram/@ilona_ostrowska_official

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski jako Lucy i Kusy w serialu "Ranczo"

Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski przez wiele lat wcielali się w rolę małżonków w serialu TVP "Ranczo". Postacie Jakuba "Kusego" i Lucy były jednymi z najbardziej lubianych, a ich przygody w miasteczku Wilkowyje przyciągały uwagę ogromnej ilości widzów. Fani serialu przeżywają dziś bardzo smutne chwile w związku ze śmiercią Pawła Królikowskiego.

Aktor przebywał w szpitalu w Warszawie od grudnia zeszłego roku. Został hospitalizowany tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020. Teraz wzruszające pożegnanie przyjaciela z planu opublikowała Ilona Ostrowska.

Ilona Ostrowska żegna zmarłego Pawła Królikowskiego

Ilona Ostrowska wspierała Pawła Królikowskiego podczas pobytu w szpitalu. W grudniu w jej mediach społecznościowych pojawił się wpis i zdjęcie zrobione na planie "Rancza".

- Z moim Przyjacielem Królikiem. Zdrówka Kochany. Wracaj, się nie wygłupiaj, musimy jeszcze dużo namieszać. Czekam na Ciebie w boksach. Twoja Lucynda - napisała.

Dzisiejsza tragiczna wiadomość wstrząsnęła aktorką. Swoim wspomnieniem o Pawle podzieliła się z obserwatorami na Instagramie.

- Mój Przyjaciel, mój Bogumił. Będziesz ze mną do końca życia. Żegnaj Kochany - dodała.

Ilona Ostrowska pokazała wiadomość SMS od Pawła Królikowskiego

Ilona Ostrowska opublikowała zdjęcie Pawła Królikowskiego. We wpisie, prócz własnego pożegnania, zacytowała wiadomość SMS, którą aktor wysłał jej w 2019 roku.

- Za piekne slowa w podzience nie ważąc znów słów tych lekce unosze wzruszony rzese
z ktorej oderwac sie nie chce łza
i twoj w niej portret
...na dobrą wróżbę
i szczescie...... Mila
twoooj
Krooolik (Sms od Pawła 2019)

(pisownia oryginalna - przyp. red.)

RadioZET.pl/PCh