Zamknij

„I tak po prostu“: pełny zwiastun kontynuacji „Seksu w wielkim mieście“ [WIDEO]

01.12.2021 11:44
I tak po prostu - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO

„Seks w wielkim mieście“ powraca. HBO wypuściło właśnie pełnoprawny zwiastun kontynuacji kultowego „Sex and the city”, czyli „And Just Like That”. Co mówi nam o serialu? Kiedy premiera?

„I tak po prostu” (org. „And Just Like That”) to kontynuacja kultowego serialu HBOSeks w wielkim mieście”. Nowe odcinki rozgrywać się będą współcześnie i pokażą dalsze losy głównych bohaterek serialu. Jak zmieniło się życie Carrie, Mirandy i Charlotte od burzliwego finału serialu w 2004 roku oraz po wydarzeniach z dwóch filmów kinowych? W jaki sposób twórcy uzasadnią brak Samanthy? Tego dowiemy się już wkrótce.

„I tak po prostu” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pełnoprawny zwiastun serialu. Materiał prezentuje się następująco:

„And Just Like That” – twórcy i obsada

Michael Patrick King, jeden z producentów oryginalnego serialu, jest pomysłodawcą i głównym scenarzystą „I tak po prostu”. King zarządza zespołem sześciorga scenarzystów, którzy przygotowali dla widzów 10 odcinków nowego sezonu. King stanie też za kamerą co najmniej jednego odcinka. Co ciekawe – także Cynthia Nixon, czyli jedna z gwiazd serialu, stanie za kamerą i wyreżyseruje jeden z odcinków nowego show.

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Chris Noth czy Sara Ramirez, Nicole Ali Parker, Chris Jackson, Karen Pittman, Ivan Hernandez oraz gościnnie John Corbett, a obsada gościnna pewnie jeszcze znacznie się rozrośnie. W obsadzie nie znalazła się natomiast Kim Catrall, serialowa Samantha, gdyż z powodu konfliktu z Sarah Jessicą Parker nie chciała wziąć udziału w nowej wersji serialu. Czas pokaże, w jaki sposób twórcy rozwiążą problem nie pojawienia się jednej z ważniejszych bohaterek serialu na ekranie.

„And Just Like That” – kiedy premiera? 

Premiera dwóch pierwszych odcinków nowego serialu w serwisie HBO GO zapowiedziana jest na czwartek 9 grudnia. Kolejne, po jednym, pojawiać się będą na platformie co tydzień. 

Czytaj także: Piotr Adamczyk na oficjalnym plakacie Marvela. Polak cieszy się z sukcesu, „rozumiesz to”?

RadioZET.pl/informacja prasowa HBO/YouTube