Zamknij

"I tak po prostu": w produkcji pojawi się dawny ukochany Carrie

24.08.2022 10:47

"I tak po prostu" powróci z drugim sezonem. Widzowie zastanawiają się, jak się potoczą losy bohaterek w nowych odcinkach. Wiadomo już, że w kontynuacji zobaczymy postacie znane z "Seksu w wielkim mieście". Pojawi się między innymi dawny ukochany Carrie.

I tak po prostu
fot. Materiały prasowe HBO

"I tak po prostu": w produkcji pojawi się dawny ukochany Carrie. Pojawiają się kolejne szczegóły dotyczące fabuły nowych odcinków kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". Co już wiadomo? Podajemy szczegóły.

Zobacz także"I tak po prostu": serial z kolejnym sezonem. Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" trafi na HBO Max

"I tak po prostu": w produkcji pojawi się dawny ukochany Carrie

"I tak po prostu..." to kontynuacja "Seksu w wielkim mieście". Współcześnie serial przedstawia życie kobiet po pięćdziesiątce. Fani mogą ponownie śledzić losy Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis). Jak podaje portal vouge.pl - wiele wskazuje na to, że w nowych odcinkach pojawi się dawny ukochany głównej bohaterki, czyli Aidan Shaw. W postać ma się ponownie wcielić John Corbett. Co ciekawe, aktor sugerował, że pojawi się już w pierwszym sezonie produkcji, jednak się tak nie stało.

Na ten moment nie jest pewne, jaką rolę będzie pełnić Aidan i czy bohater ponownie zdobędzie serce Carrie. Przekonamy się już niedługo.

loader

"I tak po prostu": kiedy premiera drugiego sezonu na HBO Max?

"I tak po prostu" na pewno doczeka się 2. sezonu, jednak nie jest jeszcze pewne, kiedy on trafi na HBO Max.

Zobacz także: HBO Max usuwa ponad 200 odcinków jednego serialu. Chodzi o koszty

RadioZET.pl/vogue.pl

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO