Zamknij

"I tak po prostu": serial z kolejnym sezonem. Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" trafi na HBO Max

Roksana Orlicka
23.03.2022 11:57

"I tak po prostu" to kontynuacja serialu "Seks w wielkim mieście", który został wznowiony po latach. Nowe epizody spotkały się z mieszanymi opiniami krytyków i widzów, jednak HBO się nie poddaje i informuje, że "I tak po prostu" otrzyma drugi sezon.

I tak po prostu
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"I tak po prostu": serial z kolejnym sezonem."Seks w wielkim mieście" jest jednym z najbardziej kultowych seriali w historii telewizji. Produkcja powstawała w latach 1998-2004. Serial postanowiono wznowić pod tytułem "I tak po prostu" w 2021 roku. HBO Max informuje, że zamierza kontynuować prace nad tym tytułem.

Zobacz także: Świat się zmienił. Internauci są zaskoczeni, że "Złotka" są młodsze od Carrie Bradshaw [FOTO]

"I tak po prostu": serial na postawie "Seksu w wielkim mieście" z kolejnym sezonem 

"Seks w wielkim mieście" przedstawiał losy czterech, trzydziestoletnich przyjaciółek: Carrie (Sarah Jessica Parker), Samanthy (Kim Cattrall), Mirandy (Cynthia Nixon) i Charlotte (Kristin Davis). Po latach postanowiono zrobić kontynuację pod tytułem "I tak po prostu". Tym razem fabuła skupia się na życiu kobiet po pięćdziesiątce. Udziału w serialu nie wzięła Kim Cattrall, czyli serialowa Samantha. 

"I tak po prostu" przypadło do gustu fanom "Seksu w wielkim mieście", jednak innym widzom i niektórym krytykom serial się nie spodobał. Głównym zarzutem była wymuszona poprawność polityczna, na którą patrzyło się z zażenowaniem i zachowanie głównych bohaterek. Co ciekawe, wszystkie te zarzuty nie wpłynęły wcale na oglądalność serialu. Dyrektor programowy HBO, Casey Bloys, pochwalił się, że "I tak po prostu" cieszy się największym sukcesem wśród produkcji oryginalnych HBO Max. Nic dziwnego, że podjęto decyzję o kontynuacji produkcji.

"I tak po prostu": kiedy 2. sezon na HBO Max?

HBO na ten moment nie zdradza, kiedy serial "I tak po prostu" doczeka się drugiego sezonu. 

loader

Zobacz także: „Odwilż”: pierwszy polski serial HBO Max zadebiutuje równocześnie na całym świecie [WIDEO]

RadioZET.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET