Zamknij

"I tak po prostu": afera po premierze odcinka. Firma straciła wiele pieniędzy

15.12.2021 15:25

"I tak po prostu" to wyczekiwana kontynuacja serialu "Seks w wielkim mieście". Pierwszy epizod spotkał się z komentarzem niezadowolonych widzów, którzy nie spodziewali się, jak potoczą się wątki. Okazuje się, że przez decyzję scenarzystów, jedna z firm poniosła ogromne straty finansowe. Co się stało?

I tak po prostu
fot. Materiały prasowe HBO

"I tak po prostu": afera po premierze odcinka. Wszystkiemu winny jest wątek Mr. Biga, a raczej to, w jaki sposób został zakończony. W kontrowersyjnej scenie pojawił się sprzęt do ćwiczeń marki Peloton. Firma straciła dzięki temu sporo pieniędzy.

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście": Chris North miażdży Kim Cattrall. To ona wywołała konflikt?

"I tak po prostu": afera po premierze odcinka. Firma straciła wiele pieniędzy

"I tak po prostu" to kontynuacja uwielbianego serialu HBO o tytule "Seks w wielkim mieście". W nowych epizodach widzowie śledzą losy znanych bohaterek - m.in. Carrie, Mirandy oraz Charlotte. W jednym z pierwszych epizodów doszło do kontrowersyjnego wydarzenia. (UWAGA - MOŻLIWY SPOILER) Mr. Big ćwiczy intensywnie na sprzęcie marki Peloton, po czym idzie pod prysznic, gdzie traci przytomność.

Odcinek jest szeroko komentowany, a do tego sprawił, że firma Peloton ma kłopoty. Po emisji odcinka wartość akcji tej firmy spadła, a jak podaje portal swiatseriali.interia.pl - kurs akcji przedsiębiorstwa zmniejszył się o całe 5 procent. Przedstawiciele firmy postanowili zareagował na tę sytuację i nagrali spot, w którym wystąpił Chris North (czyli serialowy Mr. Big) oraz Ryan Reynolds.

Aktor siedzi przy kominku z kobietą, następnie proponuje jej trening. W tym samym czasie słychać głos Ryana Reynoldsa, który wymienia zalety zdrowotne z jazdy na rowerze stacjonarnym.

loader

"I tak po prostu": gdzie i kiedy oglądać?

Serial "I tak po prostu" zadebiutował 9 grudnia 2021 roku na HBO GO. Kolejne odcinki będą dodawane co czwartek.

Zobacz także: Maciej Musiał i Channing Tatum stworzą serial na podstawie polskiej książki. O czym opowie?

RadioZET.pl/