Zamknij

Kim Cattrall pierwszy raz wyjaśnia, dlaczego odrzuciła rolę w "I tak po prostu"

06.05.2022 13:38

Kim Cattrall była gwiazdą serialu "Seks w wielkim mieście", gdzie wcielała się w Samanthę Jones. Aktorka nie przyjęła jednak propozycji zagrania w kontynuacji serialu. Dopiero teraz wypowiedziała się na ten temat i zdradziła, co myśli o wątku jej bohaterki.

Seks w wielkim mieście
fot. Materiały prasowe HBO Max

"I tak po prostu": Kim Cattrall pierwszy raz wyjaśnia, dlaczego odrzuciła rolę w serialu. Jej postać, Samatha Jones, była ulubienicą widzów. Aktorka zdecydowała się jednak nie wracać do produkcji. Dopiero teraz zdradziła, dlaczego podjęła taką decyzję i wyznała, co myśli o wątku związanym z jej postacią w produkcji "I tak po prostu".

Zobacz także: "I tak po prostu": serial z kolejnym sezonem. Kontynuacja "Seksu w wielkim mieście" trafi na HBO Max

"I tak po prostu": Kim Cattrall pierwszy raz wyjaśnia, dlaczego odrzuciła rolę w serialu

"I tak po prostu" to tytuł serialu, który jest kontynuacją "Seksu w wielkim mieście". Kim Cattrall odcięła się od produkcji i nie komentowała swojej decyzji. Do czasu. Brytyjska aktorka udziała obszernego wywiadu magazynowi "Variety", w którym zdradziła, co się kryło za jej decyzją. Cattrall przyznaje, że nie chciała ciągnąć rozdziału, który był już dla niej zamknięty. Aktorka wyznała, że wahała się, czy wziąć udział w filmach, które pojawiły się po emisji ostatniego odcinka "Seksu w wielkim mieście". W momencie gdy pojawił się pomysł udziału w nowym projekcie i ponowne wcielenie się w Samanthę, była pewna, że nie chce w to znowu wchodzić.

loader

Co więcej, aktorka dodała, że dla producentów "I tak po prostu" jej odpowiedź była oczywista, dlatego nikt nigdy nie zapytał jej, czy chce wziąć udział w produkcji.

Scenariusz "I tak po prostu" to właściwie fabuła trzeciego filmu. Nie ma tu nic odkrywczego. Kiedy serial się skończył, pomyślałam, że to mądre posunięcie. Nie będziemy się powtarzać. A potem film, który ma zakończyć wszystkie luźne wątki. A potem jeszcze kolejny film. A potem jeszcze jeden? Po drugiej ekranizacji pomyślałam: To koniec

W serialu "I tak po prostu" Samantha wyjeżdża z Nowego Jorku i po kłótni z Carrie przeprowadza się do Londynu. Kim Cattrall nie ukrywa, że dziwi ją ten wątek.

Jones, którą znam, nigdy by się tak nie zachowała

"I tak po prostu": gdzie obejrzeć serial?

Serial "I tak po prostu" jest dostępny na platformie HBO Max.

Zobacz także: "Miłość ponad czasem": nowy serial HBO Max z gwiazdą "Gry o tron"

RadioZET.pl/Vouge.pl