Zamknij

Świat się zmienił. Internauci są zaskoczeni, że "Złotka" są młodsze od Carrie Bradshaw [FOTO]

14.01.2022 13:28

Internauci są zdumieni swoim odkryciem. Bohaterki kultowego serialu "Złotka" są młodsze od głównych postaci w serialu "I tak po prostu", czyli kontynuacji "Seksu w wielkim mieście". To poruszające, jak bardzo zmienił się świat seriali i postrzeganie pięćdziesięcioletnich kobiet.

I tak po prostu
fot. Materiały prasowe HBO

"I tak po prostu": Internauci zaskoczeni, że bohaterki "Złotek" są młodsze od Carrie Bradshaw. Sprytne oko internautów dostrzegło, że bohaterki kultowego serialu z 1985 roku są młodsze od Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek z serialu "I tak po prostu", a mimo to wyglądają zupełnie inaczej. Jak podaje Onet - w sieci pojawiło się zestawienie bohaterek z obu seriali.

Zobacz także: "I tak po prostu": afera po premierze odcinka. Firma straciła wiele pieniędzy

"I tak po prostu": Internauci zaskoczeni, że bohaterki "Złotek" są młodsze od Carrie Bradshaw

"The Golden Girls" to popularny serial z lat 80. XX wieku, znany w Polsce pod tytułem "Złotka". Internauci dostrzegli, że bohaterki serialu są młodsze niż Carrie Bradshaw i jej przyjaciółki w serialu "I tak po prostu". Z tego powodu nie potrafią ukryć zdumienia, jak bardzo zmieniło się postrzeganie kobiet po pięćdziesiątce nie tylko w serialach, ale i całej popkulturze. Jak podaje Onet - jako pierwsza zauważyła to amerykańska dziennikarka Flora Gill. Bohaterki "Złotek" mają 53 lata, podczas gdy te z kontynuacji "Seksu w wielkim mieście" 54-55.

Bohaterek z "I tak po prostu" nie ogranicza wiek. Carrie, Miranda i Charlotte żyją jak dawniej - nadal spotykają się na wystawnych śniadaniach, plotkują o seksie i uwielbiają wspólne zakupy u najdroższych projektantów. Wiek nie przeszkadza im też w dalszym rozwoju kariery zawodowej - wręcz przeciwnie - otwiera przed nimi nowe możliwości. W 2022 roku kobiety nie do końca godzą się ze starzeniem, jak to było w serialu "Złotka". Bohaterki "Złotek" i "I tak po prostu" różni praktycznie wszystko - styl życia, fryzury, problemy.

Co więcej, internauci z Twittera zauważyli, że "Złotka" ukazywały życie wielu kobiet po ukończeniu 50. roku życia, natomiast "I tak po prostu" promuje nierealny obraz i może wpędzać w kompleksy. Poniżej można zobaczyć zestawienie bohaterek z obu seriali.

"I tak po prostu": gdzie można obejrzeć serial?

Serial "I tak po prostu" jest obecnie emitowany na antenie HBO. Odcinki można znaleźć na platformie HBO GO.

loader

Zobacz także: "Seks w wielkim mieście": Chris North miażdży Kim Cattrall. To ona wywołała konflikt?

RadioZET.pl/Onet.pl