Zamknij

"I tak po prostu...": Sarah Jessica Parker zapowiada 2. sezon hitu HBO Max. Kiedy premiera?

22.09.2022 11:55

Sarah Jessica Parker, aktorka wcielająca się w Carrie Bradshaw, zapowiedziała w mediach społecznościowych 2. sezon serialu "I tak po prostu..." - kontynuacji kultowego "Seksu w wielkim mieście".

Sarah Jessica Parker
fot. KENA BETANCUR/AFP/East News

Trwają prace nad 2. sezonem serialu "I tak po prostu..." - ciągu dalszego hitu HBO "Seks w wielkim mieście". Sarah Jessica Parker podzieliła się w sieci zakulisowym zdjęciem.

"I tak po prostu..." 2. sezon: Sarah Jessica Parker zapowiada kontynuację hitu HBO Max

"Seks w wielkim mieście" był przełomową produkcją HBO i szybko obrósł kultem. Tytuł doczekał się nie tylko 6 sezonów, ale również kilku filmów kinowych. Kiedy wydawało się, że historia Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek została zakończona, w 2021 roku na HBO Max zadebiutował serial "I tak po prostu...", który pokazuje ciąg dalszy losów głównych bohaterek.

Fani serialu od dawna czekali na informacje o 2. sezonie "I tak po prostu...". W końcu się doczekali. Sarah Jessica Parker - odtwórczyni głównej roli podzieliła się na Instagramie zdjęciem z czytania scenariusza. 

Tylko tyle.
Na razie.

Na zdjęciu widzimy pierwszą stronę scenariusza do pierwszego odcinka drugiego sezonu "I tak po prostu...". Aktorka wymazała jednak tytuł, by nie zdradzać zbyt wielu informacji. Sarah Jessica Parker nie jest jedyną członkinią obsady serialu, która podzieliła się zakulisową informacją w mediach społecznościowych.

Sara Ramirez, wcielającx się w postać Che Diaz - osoby niebinarnej, z którą związała się grana przez Cynthię Nixon Miranda, również wrzuciłx na Instagram post, w którym pokazałx zdjęcie z tego samego spotkania.

Ciiii.....

Podobnie jak w przypadku Parker, Ramirez również podchodzi do sprawy bardzo tajemniczo, nie zdradzając w zasadzie nic na temat kolejnych odcinków serialu.

Trzecim aktorem z serialu, który wykorzystał próbę do zajawienia 2. sezonu "I tak po prostu..." jest Evan Handler - odtórca Harry'ego. Gwiazdor zdradził, że do spotkania doszło w Silvercup Studios. 

To się dziejeeeee...

Oprócz czytania scenariusza, odbyły się również przymiarki kostiumów, o czym poinformowano na Instagramie kostiumgrafów pracujących przy serialu. Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć Handlera w stroju, w którym pojawi się w nowych odcinkach produkcji.

Praca nad nowym sezonem "I tak po prostu..." ruszła z kopyta.

"I tak po prostu..." 2. sezon: kiedy premiera na HBO Max?

W rolach głównych występują Parker, Kristen Davis i Cynthia Nixon. W obsadzie oprócz Ramirez i Handlera, zanaleźli się również Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Mario Cantone, David Eigenberg oraz Willie Garson. Przy 2. sezonie "I tak po prostu..." będzie pracował ponownie producent wykonawczy Michael Patrick King. Fanów serialu ucieszy za pewne informacja, że John Corbett powróci w roli Aidana. Na razie nie wiadomo, kiedy nowe odcinku serialu trafią na HBO Max. Prawdopodobnie fani będą musieli poczekać do kilkunastu miesięcy.

loader

RadioZET.pl/Instagram