Zamknij
How I Met Your Father obsada kto jest kim
  • Hillary Duff How I Met Your Father
  • Francia Raisa
  • 6 Zobacz
fot. 20TH CENTURY FOX TELEVISION/BAYS THOMAS PRODUCTIONS / Album/EAST NEWS

Twórcy "How I Met Your Father" skompletowali pełną, różnorodną obsadę spin-offu jednego z najsłynniejszych sitcomów w historii. Poza nazwiskami aktorów i aktorek z nowej wersji "Jak poznałem waszą matkę", poznaliśmy też opisy postaci, w które się wcielą.

Serial "How I Met Your Father" nabiera kształtów. Wreszcie poznaliśmy pełen skład grupy przyjaciół z Nowego Jorku, która będzie przeżywała te same rozterki sercowe, co bohaterowie "Jak poznałem waszą matkę" 15 lat wcześniej. "How I Met Your Father" będzie też oparty na tej samej formule - główna bohaterka (Hillary Duff) w niedalekiej przyszłości będzie opowiadała swojemu dziecku o latach, które spędzała w towarzystwie swoich najbliższych przyjaciół i oczywiście o tym, jak poznała jego ojca.

"How I Met Your Father": Pełna obsada ogłoszona! Kto jest kim w spin-offie HIMYM?

Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się, jak wyglądałaby obsada współczesnej wersji "Przyjaciół", ale jeśli chodzi o spin-off/nową wersję "Jak poznałem waszą matkę", trzeba przyznać, że twórcy stanęli na wysokości zadania. W głównej obsadzie "How I Met Your Father" znaleźli się ogłoszeni już wcześniej Hilary Duff i Chris Lowell oraz Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran, Suraj Sharma. Jak wyglądają gwiazdy odwróconej wersji "Jak poznałem waszą matkę" i jakie postacie zagrają, dowiecie się, przeglądając naszą galerię u góry artykułu.

loader

"How I Met Your Father" - Kiedy premiera nowej wersji "Jak poznałem waszą matkę"?

Twórcami nowego serialu są Isaac Aptaker i Elizabeth Berger, którzy pełnią też role producentów wykonawczych obok Craiga Thomasa i Cartera Baysa - twórców oryginału z 2005 roku. Reżyseruje Pam Fryman, która również znalazła się w gronie producentów wykonawczych. Hillary Duff jest nie tylko główną gwiazdą serialu, ale też jedną z jego producentek. 

Pierwszy sezon "How I Met Your Father", produkowany dla platformy Hulu, będzie składał się z 10 odcinków. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/The Hollywood Reporter

loader
The Office serial
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz współczesne seriale komediowe?

The Office serial

Z kim była zaręczona Pam, zanim związała się z Jimem?