Zamknij

"How I Met Your Father": Hillary Duff i spółka na pierwszym zdjęciu z planu [FOTO]

19.08.2021 10:18

"How I Met Your Father" to uwspółcześniona wersja "Jak poznałem waszą matkę", w której w miejscu Teda zobaczymy Sophie graną przez Hillary Duff. Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie nowej grupy przyjaciół z Nowego Jorku.

Jak poznałem waszą matkę 2 zdjęcie z planu
fot. How I Met Your Mother @ Fox and it's related entitles/All rights reserved

Premiera "How I Met Your Father" zbliża się wielkimi krokami. Wciąż nie wiemy wprawdzie, kiedy dokładnie serial o współczesnych nowojorczykach, ich przyjaźniach i miłosnych perypetiach trafi na ekrany, możemy już jednak zobaczyć główną obsadę serialu w pełnym składzie. Hillary Duff - gwiazda i producentka nowej wersji/spin-offu "Jak poznałem waszą matkę" - udostępniła pierwsze zdjęcie z planu "How I Met Your Father".

"How I Met Your Father": Obsada na pierwszym zdjęciu z planu [FOTO]

Nadchodzi serial o przyjaciołach z Nowego Jorku AD 2021! "Kto jest na nas gotowy?" - pyta Hillary Duff w opisie zdjęcia, na którym widzimy główną obsadę "How I Met Your Father" w składzie (od lewego, górnego rogu): Micheal Hall (Ian), Tom Ainsley (Charlie),Tien Tran (Ellen), Suraj Sharma (Sid), Francia Raisa (Valentina), Hillary Duff (Sophie) i Chris Lowell (Jesse). 

Gwiazda i producentka serialu w jednej osobie dodatkowo podsyciła ciekawość fanów słowami - "Być może siedzimy przed mieszkaniem pewnych osób".

"How I Met Your Father" - Kiedy premiera?

Tak jak zostało wspomniane na początku, serwis Hulu, pod skrzydłami którego powstaje serial "How I Met Your Father", wciąż nie ogłosił daty jego premiery. Niemniej, pierwsze zdjęcie z planu jest dowodem na to, że praca wre i z pewnością już niebawem poznamy więcej szczegółów. 

Twórcami, showrunnerami i producentami wykonawczymi uwspółcześnionej wersji "Jak poznałem waszą matkę", która zostanie ukazana z kobiecej perspektywy, są Isaac Aptaker i Elizabeth Berger. W gronie producentów wykonawczych znaleźli się też twórcy oryginalnego serialu - Craig Thomas i Carter Bays. Reżyserką jest Pam Fryman. Pierwszy sezon serialu będzie składał się z 10 odcinków, w których główna bohaterka Sophie będzie opowiadała swojemu synowi o tym, jak wypady z przyjaciółmi w drugiej dekadzie XXI wieku, doprowadziły ją do poznania jego ojca.

RadioZET.pl/Instagram

Zobacz także