Zamknij

"Jak poznałam waszego ojca": gwiazda "Seksu w wielkim mieście" w zwiastunie serialu [WIDEO]

17.12.2021 07:42

Serial "Jak poznałam waszego ojca" z Hilary Duff w roli głównej doczekał się zwiastuna. W obsadzie produkcji pojawiła się gwiazda "Seksu w wielkim mieście".

How I Met You Dad - kadr z serialu Hulu
fot. Hulu/materiały prasowe

Platforma Hulu podzieliła się pierwszym zwiastunem serialu "Jak poznałam waszego ojca" - spin-offu kultowego sitcomu "Jak poznałem waszą matkę". Do obsady dołączyła aktorka znana z innej słynnej produkcji - "Seksu w wielkim mieście".

"Jak poznałam waszego ojca": Kim Cattrall w spin-offie "Jak poznałem waszą matkę"

Może i Kim Cattrall zabrakło w obsadzie "I tak po prostu" - kontynuacji "Seksu w wielkim mieście", która niedawno trafiła na HBO, ale za to aktorka wcielająca się w Samathę Jones wystąpiła w nadchodzącym sitcomie "Jak poznałam waszego ojca". W kogo się wcieliła?

W sieci zadebiutował w końcu zwiastun serialu "Jak poznałam waszego ojca". Możemy w nim poznać nie tylko głównych bohaterów następcy "Jak poznałem waszą matkę", ale również zorientować się, jaki będzie ton produkcji. Okazuje się, że tytuł z Hilary Duff w roli głównej odwołuje się do oryginału sprzed lat, ale jednocześnie idzie w trochę innym kierunku. Co ciekawe trailer zdradził, że w obsadzie zobaczymy Kim Cattrall, która zagra jedną z głównych bohaterek.

Cattrall wcieli się w Sophie - tę samą postać, którą gra Duff. "Jak poznałam waszego ojca", podobnie jak w przypadku "Jak poznałem waszą matkę" rozgrywa się w przyszłości, a cała fabuła to opowieść snuta przez protagonistkę w kierunku jej dzieci. Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" gra więc tę samą postać co Duff, ale o kilkanaście lat starszą. Oznacza to, że to właśnie Cattrall będzie narratorką serialu, rozpoczynającą i podsumowującą każdy z odcinków "Jak poznałam waszego ojca".

Zwiastun daje też możliwość widzom poznać Sophie oraz paczkę jej przyjaciół. Wraz z nimi bohaterka przechodzi przez wzloty i upadki randek we współczesnym świecie. Podobnie jak w przypadku oryginalnego serialu, odbiorcy będą śledzić losy bohaterów, odkrywając kulisy ich życia i miłości.

"Jak poznałam waszego ojca" nie jest pierwszą próbą stworzenia spin-offu "Jak poznałem waszą matkę". Początkowy pomysł na serial powstał w roku 2013. w roli głównej miała wystąpić Greta Gerwig, a narratorką zostać Meg Ryan. Na nakręceniu pilota się jednak skończyło. Rok później Isaac Aptaker i Elizabeth Berger zostali zatrudnieni do naprawienia błędów pierwotnej próby, ale finalnie nie doszło do realizacji pomysłu. Prace nad niedługo debiutującym serialem ruszyły w roku 2017 i jak widać, tym razem się powiodły.

"Jak poznałam waszego ojca": kiedy premiera?

Oprócz Duff i Cattrall w rolach głównych wystąpili Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Tien Tran oraz Suraj Sharma. W pozostałych rolach zobaczymy Josha Pecka, Ashley Reyes i Daniela Augustina. Za scenariusz serialu odpowiadają Aptaker i Berger. Pierwszy sezon "Jak poznałam waszego ojca" będzie składał się z 10 odcinków. Trafi na platformę Hulu już 18 stycznia 2022 roku. Na razie nie znamy daty polskiej premiery produkcji. 

loader

RadioZET.pl/Hulu/YouTube