Zamknij

"Hit & Run", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

09.08.2021 15:15

Czy będzie 2. sezon serialu "Hit & Run" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Hit & Run" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej.

Hit & Run
fot. Corinna Kern/Netflix

"Hit & Run", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Kiedy będzie 2. sezon "Hit & Run"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Outer Banks", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie?

"Hit & Run", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Hit & Run"  to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników Netflixa. Produkcja doczekała się jednego sezonu. Jest to serial izrealesko-amerykańska produkcja. Serial przedstawia losy mężczyzny, którego żona ginie tragicznie w wypadku. Osoba, która ją zabiła, zbiega z miejsca. Bohater próbuje się dowiedzieć, co się naprawdę wydarzyło. W efekcie zostaje wplątany w niebezpieczne intrygi. Akcja rozgrywa się w Tel Awiwie i Nowym Jorku.

W serialu "Hit & Run" występują:

Lior Raz
Kaelen Ohm
Sanaa Lathan
Moran Rosenblatt
Lior Ashkenazi
Gregg Henry
Gal Toren

1. sezon serialu "Hit & Run" składa się z 9. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji.

loader

"Hit & Run", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix na ten moment nie potwierdza, że serial "Hit & Run" będzie miał 2. sezon. Jak tylko pojawią się jakieś informacje w tym temacie, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Sky Rojo", sezon 3 - czy będzie trzeci sezon serialu na Netflixie? [DATA]

RadioZET.pl

loader
Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa?
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa? [QUIZ]

Jak dobrze znasz popularne seriale Netflixa?

W którym roku rozgrywa się akcja 1. sezonu "Stranger Things"?