Zamknij

„Hearstopper”: hit Netflixa dostanie dwa kolejne sezony. Serial oficjalnie wznowiony [WIDEO]

Michał Kaczoń
20.05.2022 16:12
Heartstopper - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Heartstopper”, czyli jeden z największych hitów platformy Netflix, mogący poszczycić się 100% pozytywnymi recenzjami w portalu Rotten Tomatoes, oficjalnie wznowiony na dwa kolejne sezony. Kiedy premiera?

„Heartstopper” to najnowszy hit platfomy Netflix. Serial, bazujący na serii bestsellerowych komiksów autorki Alice Oseman, został właśnie oficjalnie wznowiony na dwa kolejne sezony.

„Heartstopper” to opowieść o dwóch uczniach brytyjskiej szkoły dla chłopców, którzy odkrywają, że łączy ich ze sobą uczucie. Serial, tak jak i powieść graficzna, chwalona była przede wszystkim za swoje pozytywne podejście do tematu reprezentacji osób ze środowiska LGBTQ+ i szerzenie pozytywnych wzorców zachowań. 

„Hearstopper” oficjalnie wznowiony na dwa kolejne sezony 

Informację o wznowieniu serialu znajdziemy w oficjalnych mediach społecznościowych Netflixa, serialu, a także na łamach portalu Variety.

Wszyscy cieszą się z przedłużenia historii Nicka i Charliego, zwłaszcza, że kolejne tomy przygód dwóch chłopców obfitują w wiele ciekawych i zaskakujących wrażeń. Ciekawy jest w szczególności tom trzeci, którego akcja w całości rozgrywa się w Paryżu, a jedne z najważniejszych wydarzeń mają miejsce podczas zwiedzania Luwru. Wszyscy trzymają kciuki, by serialowa wersja historii, której pierwszy sezon dość dokładnie podążał za wydarzeniami pierwowzoru. Byłoby więc wielce wskazane, by choć część odcinków rzeczywiście rozgrywała się w stolicy Francji.

„Heartsopper” – kiedy premiera nowych odcinków?

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie nowe odcinki serialu zawitają na platformie Netflix. Zwykle dzieje się to w około rok po premierze wcześniejszych odcinków. Wydaje się więc prawdopodobne, że w tym wypadku będzie podobnie. Jedyną niewiadomą jest teraz grafik produkcyjny aktorki Yasmin Finney, która wciela się w „Heartsopperze” w rolę Elle, a która została właśnie zaangażowana do nowego sezonu serialu „Doktor Who”, gdzie zagra u boku gwiady „Sex Education”, Ncutiego Gatwy.

Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są zaś na platformie streamingowej Netflix.

Czytaj także: „EO“ to „arcydzieło“ „godne Złotej Palmy“. Reakcje na nowy film Jerzego Skolimowskiego w Cannes

RadioZET.pl/Variety/Facebook/informacja prasowa Netflix