Zamknij
Hawkeye - plakat serialu Marvela
  • Hawkeye/Clint Barton (Jeremy Renner)
  • William Lopez (Zahn McClarnon)
  • Kate Bishop/(Hailee Steinfeld)
  • 10 Zobacz
fot. Disney+/materiały prasowe

Serial "Hawkeye" trafił na platformę Disney+. Z tej okazji stworzyliśmy galerię postaci, które pojawiają się w najnowszej produkcji Marvela.

24 listopada 2021 roku na Disney+ zadebiutował serial "Hawkeye", powiadający o członku Avengers i jego młodej podopiecznej. Kim są bohaterowie pojawiający się w najnowszym tytule Marvel Studios?

"Hawkeye": o czym jest nowy serial Marvela?

W roku 2021 Marvel Studios zaprezentowało trzy pierwsze seriale aktorskie, rozgrywające się w kinowym uniwersum. Mowa o produkcjach "WandaVision", "The Falcon and the Winter Soldier" oraz "Loki". "Hawkeye" jest trzecim tytułem w odcinkach, który poszerza świat MCU.

Historia skupia się na jednym z najmniej eksponowanych w filmach członku Avengers - Clincie Bartonie, znanym też jako Hawkeye (Jeremy Renner). Superbohater postanawia pomóc młodej dziewczynie (Hailee Steinfeld), która zafascynowana superbohaterami wpada w kłopoty walcząc z gangiem znanym jako Tracksuit Mafia. Wkrótce na ich drodze stają groźni najemnicy. Duet będzie musiał wykorzystać swoje umiejętności, by przeszkodzić przestępcom. Clint staje się mentorem Kate Bishop, ale niezwykle dynamiczna relacja sprawia, że doświadczony heros również uczy się czegoś nowego od aspirującej łuczniczki.

"Hawkeye": kiedy kolejne odcinki serialu Marvela?

Na trzeci odcinek serialu "Hawkeye" widzowie będą musieli poczekać tydzień. Kolejne przygody Clinta i Kate zobaczymy już 1 grudnia 2021 roku. Pozostałe trzy epizody pojawią się w ciągu kolejnych trzech tygodni. Zakończenie emisji pierwszego sezonu serialu nastąpi więc 22 grudnia 2021 roku. Platforma Disney+, na której można oglądać serial "Hawkeye" jest obecnie niedostępna w Polsce.

loader

RadioZET.pl