Zamknij

„Hawkeye“: Piotr Adamczyk w serialu Marvela. Jest oficjalny zwiastun [WIDEO]

13.09.2021 15:35

„Hawkeye“ z oficjalnym zwiastunem. Disney Plus wypuścił właśnie pierwszy wideo materiał promocyjny kolejnego serialu platformy, związanego z Marvel Cinematic Universe. Co słychać u Hawkeye’a? Przekonajcie się sami. Znamy też datę premiery.

Hawkeye - zdjęcie z planu
fot. Christopher Peterson / SplashNews.com/East News

„Hawkeye” to kolejny serial platformy streamingowej Disney+, osadzony w szerszym świecie Marvel Cinematic Universe. W nowej produkcji zobaczymy ponownie Jeremy’ego Rennera w roli Hawkeye, który będzie musiał poradzić sobie z konsekwencjami życia jako Ronin – co mogliśmy widzieć w filmie „Avengers: Koniec gry”. Jako, że wszystkie czynności mają swoje konsekwencje, agent Burton będzie musiał zmierzyć się ze swoimi. Pierwszy materiał promocyjny zapowiada rozpędzoną akcję na ulicach Nowego Jorku. Pysznym smaczkiem jest w szczególności plakat sztuki teatralnej „Rogers: The Musical”, bezpośrednio nawiązujego do prawdziwego sukcesu „Hamiltona”, który od zeszłego lata jest hitem platformy Disney+.

„Hawkeye” – zwiastun

W sieci zawitał właśnie pierwszy pełnoprawny zwiastun. Materiał prezentuje się następująco:

„Hawkeye” – twórcy i obsada

Za sterami serialu stoją Jonathan Igla jako showrunner i główny scenarzysta oraz Rhys Thomas jako główny reżyser serialu.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów i aktorki jak: Jeremy Renner, Haillee Steinfeld, Vera Farmiga, Fra Fee, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Florence Pugh,  Brian d'Arcy James i Alaqua Cox oraz Piotr Adamczyk, którego widać w kilku scenach zwiastuna – w 42 sekundzie, gdy bije się z Kate Bishop, w 1:01, gdy rzuca koktajlem Mołotowa oraz w 1:13 wśród zbirów, którzy trzymają Hawkeye'a na muszce.

loader

„Hawkeye” – kiedy premiera? 

Premiera pierwszego odcinka serialu zapowiedziana jest na 24 listopada, ekskluzywnie na amerykańskiej platformie Disney+.

Czytaj także:  „Dexter: New Blood”: oficjalny zwiastun powrotu ulubionego detektywa mordercy [WIDEO]

RadioZET.pl/YouTube: Marvel Enterainment