Zamknij

"Hawkeye": Piotr Adamczyk w pełnej krasie w nowym zwiastunie serialu Marvela [WIDEO]

15.10.2021 09:04

Marvel zaprezentował kolejny zwiastun "Hawkeye": najnowszego serialu Disney+. Oprócz gwiazd produkcji nie zabrakło rodzimego akcentu w postaci Piotra Adamczyka, który wciela się w jednego z przeciwników głównych bohaterów.

Hawkeye - Jeremy Renner i Hailee Steinfeld - kadr z serialu Marvela
fot. Disney+.materiał prasowe

Serial "Hawkeye" doczekał się nowej zapowiedzi. Już za kilka tygodni zobaczymy solowe przygody członka Avengers i jego podopiecznej. Para łuczników zmierzy się między innymi z członkami gangu. W jednego z przestępców wcielił się obecny w drugim zwiastunie Piotr Adamczyk.

"Hawkeye": Piotr Adamczyk w nowym zwiastunie filmu Marvela [WIDEO]

O tym, że polski aktor dostał angaż do nadchodzącego serialu Marvela plotkowano od początku roku 2021. Informację, która ukazała się po raz pierwszy na fanpage'u Łysy z Marvela została potwierdzona, wraz z pierwszym zwiastunem "Hawkeye".

Platforma Disney+ podzieliła się nową zapowiedzą, w której pojawiają się niepublikowane wcześniej fragmenty produkcji. W jednej ze scen możemy przyjrzeć się postaci granej przez Adamczyka.

Tak jak podejrzewano wcześniej, polski aktor wcieli się zapewne w członka gangu Tracksuit Mafia, znanego również jako Tracksuit Draculas - nowojorskiej grupy przestępczej złożonej z przedstawicieli o rosyjskim pochodzeniu. Cechą charakterystyczną przestępców jest ich uniform - dres sportowy. W komiksach miał kolor brązowy. Serialowi członkowie gangu noszą natomiast czerwone dresy.

Zwiastun to nie jedyna niespodzianka, którą zdradziło Marvel Studios. Pojawiła się również informacja dotycząca emisji serialu. Według nowej zapowiedzi w dzień premiery zobaczymy aż dwa odcinki "Hawkeye". Podobna taktyka pojawiła się podczas startu seriali Marvela emitowanych na Disney+. Debiut "WandaVision" również obejmował dwa pierwsze odcinki produkcji.

"Hawkeye": kiedy premiera serialu Marvela na Disney+?

Nowy serial MCU opowiada o Clincie Bartonie znanym lepiej jako Hawkeye (Jeremy Renner), który chcąc nie chcąc weźmie pod swoje skrzydła młodą adeptkę łucznictwa - Kate Bishop (Hailee Steinfeld). Wspólnie będą musieli wykorzystać swoje niezwykłe umiejętności, by nie dopuścić do katastrofy. Mają jednak ograniczony czas na wykonanie zadania. Clint musi bowiem zdążyć wrócić do domu przed Gwiazdką.

W obsadzie opartego na komiksie Marvela autorstwa Matta Fractiona i Davida Aji serialu "Hawkeye" znaleźli się ponadto Fra Fee, Vera Farmiga, Tony Dalton, Zahn McClarnon, Florence Pugh,  Brian d'Arcy James i Alaqua Cox. Produkcja trafi do sieci 24 listopada 2021 roku za pośrednictwem platformy Disney+, która nadal nie jest dostępna w Polsce. 

loader

RadioZET.pl/Marvel Studios/YouTube