Zamknij

„Hawkeye”: Piotr Adamczyk jako „Jurek z USA” dokumentuje swoją przemianę w bohatera Marvela [WIDEO]

26.11.2021 16:11

Piotr Adamczyk to najgorętsze polskie nazwisko ostatnich dni. Wszystko za sprawą występu w serialu Marvela „Hawkeye”. Teraz internauci znaleźli konto „Jurka z USA”, dzięki któremu aktor odnalazł swojego bohatera. Efekt jest piorunujący.

Hawkeye - kadr z serialu
fot. John Salangsang/Shutterstock/Rex Features/East News

Piotr Adamczyk nie schodzi z ust polskich internautów od środy, gdy na platformie streamingowej Disney+ pojawiły się dwa pierwsze odcinki serialu „Hawkeye”. Polski aktor wciela się w nim w rolę jednego z bandziorów z tzw. „Tracksuit Mafia” (luźno można to przetłumaczyć na „Mafiosi w dresach”). Teraz internauci znaleźli konto aktora na Instagramie, na którym widać, jak zachodził proces szukania roli – próbowanie głosu i środków aktorskich dla bohatera. Konto robi już furorę.

„Jurek z USA” podbija Instagrama

Konto Piotra Adamczyka jako Jurka z USA zostało założone 23 listopada 2020 roku. Od tego czasu na profilu systematycznie pojawiały się kolejne wpisy. Do dzisiaj na konto „Jurek z Usa” trafiło ponad 30 zdjęć i krótkich materiałów wideo. W ostatnim, datowanym na „dwa tygodnie temu”, „Jurek” mówi, że nie spodziewał się tylu obcych ludzi na swoim profilu, tylko za sprawą "jakiegoś aktora", który zainspirował się jego relacjami.

Mowa oczywiście o samym Piotrze Adamczyku, który wciela się w mafiosa w serialu Marvela. Nosowa maniera mówienia bohatera wideo jest łudząco podobna do tego, w jaki sposób Adamczyk wysławia się w „Hawkeye’u”.

„Jurek z USA”: Piotr Adamczyk królem Internetu

Konto zyskuje obecnie na popularności, gdyż dzięki spostrzegawczości polskich internautów, na nowo ujrzało światło dzienne. Profil obserwuje obecnie ponad 7 tys. użytkowników, z których większość chwali dokonania aktora.

„Hawkeye” – gdzie oglądać serial Marvela?

Serial „Hawkeye” dostępny jest na platformie streamingowej Disney+, obecnie niedostępnej oficjalne w naszym kraju. Premiera zapowiedziana jest dopiero na przyszły rok, ale co ciekawe – w serwisie już oferowana jest polska wersja językowa najnowszej produkcji Marvela

Czytaj także: Mężczyzna stracił życie z powodu udostępniania popularnego serialu Netflixa

RadioZET.pl/Facebook: Full Frontal Pisula/Polecjanki/Instagram