Zamknij

Harlan Coben planuje kolejny serial w Polsce? To byłby hit

06.10.2022 15:43

Harlan Coben stworzył jedne z najbardziej poczytnych książek. Pisarz podpisał też wieloletnią umowę z Netflixem na ekranizację jego dzieł. Jaka jest szansa na to, by powstała kolejna polska produkcja Netflixa oparta na jego prozie?

Harlan Coben
fot. Joel Saget/AFP/East News

Harlan Coben nakręci kolejny polski serial? Pisarz ujawnia, co planuje. Jak wiadomo Netflix zawarł z twórcą wieloletnią umowę, w ramach której powstały takie polskie seriale jak "W głębi lasu" i "Zachowaj spokój". Oba okazały się wielkimi hitami. Czy jest szansa na kolejne?

Zobacz także: Najchętniej oglądane seriale na Netflix. Ten o mordercy nie ustępuje z pierwszego miejsca

Harlan Coben da zielone światło dla kolejnego polskiego serialu Netflixa?

Netflix ma do zekranizowania aż 14 książek Harlana Cobena. Do tej pory na ich podstawie powstało aż siedem seriali - w tym dwa polskie. Jak podaje swiatseriali.interia.pl - Harlan Coben udzielił wywiadu portalowi Deadline, w którym zdradził wiele na temat przyszłości. Priorytetem na ten moment jest anglojęzyczny serial, nie wyklucza jednak prac nad kolejnym polskim tytułem. Jak zdradził:

Pracujemy nad kilkoma serialami w Ameryce. Ale zamierzamy też zrobić więcej z brytyjskim zespołem [...]. Patrzymy też na inne kraje europejskie, chciałbym spróbować w Niemczech, Włoszech, a także powrócić do Francji i Hiszpanii. Może też zrobić trzeci serial w Polsce

Na ten moment nie jest jednak pewne, który tytuł miałby zostać wyznaczony na polską produkcję.

Gdzie obejrzeć polskie seriale Harlana Cobena?

Seriale "W głębi lasu" oraz "Zachowaj spokój" są dostępne na platformie Netflix.

loader

Zobacz także: "Rodu smoka" nie da się oglądać? Widzowie krytykują zbyt ciemne sceny

RadioZET.pl/superseriale.se.pl

Emily w Paryżu - kadr z serialu
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix