Zamknij

HBO pewne sukcesu "Rodu smoka". Będzie 2. sezon produkcji?

19.05.2022 14:40
Ród smoka
fot. YouTube/HBO Max Polska/ kadr z zapowiedzi serialu

"Ród smoka" to prequel serialu "Gra o tron", który zyskał ogromną popularność i stał się wizytówką HBO. Pojawiły się informacje, że twórcy serialu nie będą czekać na reakcje widzów i już teraz mają w planach drugi sezon "Rodu smoka".

HBO pewne sukcesu "Rodu smoka". Prequel "Gry o tron" jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji. HBO zdaje sobie sprawę z tego, że serial prawdopodobnie osiągnie sukces i ma plany, by stworzyć kolejną serię. Przynajmniej tak podaje portal Redanian Intelligence.

Zobacz także: "Ród smoka": znamy datę premiery serialu w świecie "Gry o tron". Kiedy trafi na HBO Max?

HBO pewne sukcesu "Rodu smoka". Będzie 2. sezon produkcji?

"Ród smoka" to historia osadzona w świecie "Gry o tron". Akcja serialu skupi się konkretnie na dynastii Targaryenów i będzie się rozgrywać 200 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o tron". Prequel ma za zadanie ukazać wydarzenia, które doprowadziły do upadku dynastii. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Jak podaje portal naekranie.pl, powołująca się na Redanian Intelligence, nieoficjalnie mówi się o tym, że HBO zamierza wznowić produkcję na 2. sezon i co więcej, mają trwać już pierwsze przymiarki do tego. Na ten moment nie jest to jednak potwierdzona informacja. A na szczegóły trzeba będzie pewnie poczekać kilka miesięcy.

"Ród smoka": kiedy premiera na HBO Max?

Serial "Ród smoka" ma premierę wyznaczoną na 21 sierpnia 2022 roku.

Zobacz także: "Sandman": gwiazda "Gry o tron" jako Lucyfer w nowej zapowiedzi serialu Netflix [WIDEO]

RadioZET.pl/naekranie.pl

Rozmowy z przyjaciółmi
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max