HBO Max: "And Just Like That...", "Peacemaker" - zobacz zapowiedź nowych seriali platformy [WIDEO]

20.09.2021 11:45

Platforma HBO Max zaprezentowała zajawkę produkcji, które czekają na premierę. Wśród nich pojawiły się fragmenty między innymi seriali "And Just Like That...", "Peacemaker" oraz nowej "Plotkary".

And Just Like That - Sarah Jessica Parker - zdjęcie z planu serialu HBO
fot. NDZ/starmaxinc.com/Press Association/East News

Podczas 73. edycji rozdania nagród Emmy, platforma HBO Max zaprezentowała nadchodzące nowości filmowe i serialowe. W zwiastunie widzimy największe hity, które trafią do serwisu w ciągu najbliższych miesięcy.

HBO Max: "And Just Like That...", "Peacemaker", "Plotkara" - zapowiedź nowych produkcji

Netflix ma groźnego konkurenta, który niebawem wejdzie na europejskie rynki. Mowa o HBO Max, czyli platformie streamingowej Warner Bros., która już cieszy się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych. Twórcy serwisu zaprezentowali, jakie nowości znajdą się niebawem w bazie HBO Max.

W oficjalnej zapowiedzi wideo widzimy fragmenty wielu wyczekiwanych produkcji. Pośród nich pojawiają się kontynuacje dobrze znanych serii, jak i zupełne nowości. Oto co niedługo czeka abonentów HBO Max.

Największe zainteresowanie widzów wzbudziły pierwsze oficjalne fragmenty seriali "And Just Like That..." i "Peacemaker". Pierwszy tytuł to kontynuacja kultowego "Seksu w wielkim mieście". Wśród urywków widzimy Sarah Jessicę Parker, w roli Carrie Bradshaw oraz Chrisa Notha jako Mr. Biga. Drugi tytuł to spin-off filmu "Legion samobójców: The Suicide Squad" Jamesa Gunna, w którym w roli tytułowej wystąpi John Cena.

Wśród pozostałych seriali pojawiły się zapowiedzi kontynuacji "Sukcesji", "Pohamuj entuzjazm", "Plotkary", "Niepewnych", "Euforii" oraz nowej produkcji pod tytułem "The Sex Lives of College Girls".

To jednak nie wszystko. W teaserze zobaczyć możemy również nowości kinowe, które w Stanach Zjednoczonych trafią jednocześnie na duży ekran i na platformę HBO Max. Wśród tytułów filmowych pojawiła się biografia ojca Sereny i Venus Williams z Willem Smithem w roli głównej pod tytułem "King Richard", adaptacja "Diuny" oraz nadchodząca kontynuacja serii "Matrix".

HBO Max: kiedy platforma trafi do Polski?

Według zapowiedzi WarnerMedia Europe wśród krajów europejskich, do których trafi HBO Max znajdują się Portugalia oraz kraje Centralnej i Wschodniej Europy, w tym prawdopodobnie również Polska. Platforma trafi do tych rejonów w roku 2022, ale nie wiadomo jeszcze dokładnie w jakim terminie. Zanim to nastąpi, z serwisu będą mogli korzystać mieszkańcy Hiszpanii i państw północnych takich, jak: Szwecja, Finlandia, Wyspy Alandzkie, Grenlandia, Dania, Wyspy Owcze, Islandia i Norwegia. HBO Max wystartuje w nich jeszcze jesienią 2021 roku.

loader

RadioZET.pl/YouTube