Zamknij

Gwiazda „Supernatural” na oficjalnych zdjęciach w roli Soldier Boya z 3. sezonu „The Boys”

08.06.2021 16:05
Jensen Ackles jako Soldier Boy
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

Jensen Ackles na pierwszych oficjalnych zdjęciach z 3. sezonu hitu Amazon Prime Video „The Boys”. Jak prezentuje się gwiazda „Supernatural” jako Soldier Boy? Przekonajcie się sami.

Jensen Ackles dołączył do obsady hitu platformy streamingowej Amazon Prime Video „The Boys”, a do sieci trafiło właśnie pierwsze oficjalne zdjęcia aktora w pełnym stroju superbohatera. Strój Soldier Boya w mediach społecznościowych skomentował sam twórca serialu Eric Kripke, który podkreślał, że prace nad stworzeniem charakterystycznego ubioru trwały ponad pół roku, a design jest wariacją na temat oryginalnego stroju z komiksów ze współczesnymi dodatkami. Efekt pracy jest piorunujący, a w Internecie już mówi się o pewnej inspiracji strojem Kapitana Ameryki (tarcza). Dość powiedzieć, że oficjalne zdjęcie okraszone jest tekstem:

"To on jest teraz pie*****ym Kapitanem, Ameryko"

Jensen Ackels jako Soldier Boy – pierwsze zdjęcia 

Na oficjalnych profilach serialu „The Boys” pojawiły się następujące fotografie aktora:

„The Boys” – sezon 3 – obsada i ekipa

Serial powstaje pod okiem Erica Kripke, głównego scenarzysty i showrunnera, na bazie komiksu autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona.

Na ekranie możemy oglądać takich aktorów jak: Karl Urban, Jack Quaid, Anthony Starr, Laz Alonso, Tomer Capon, Erin Moriarty, Aya Cash, Chace Crawford czy Dominique McElligott. W nowym sezonie dołączy do nich Jensen Ackles, a zapewne także kilkoro innych aktorów, choć konkretny casting nie został jeszcze ogłoszony.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„The Boys” – sezon 3 – kiedy premiera? 

Prace na planie rozpoczęły się pod koniec lutego i na razie nie jest znana dokładna data premiery nowych odcinków.

Czytaj także: „Żużel” – pierwsze zdjęcia i nowe informacje z wyczekiwanej polskiej premiery [GALERIA]

RadioZET.pl/Deadline/pl.IGN.com