Zamknij

Gwiazda "Euforii" zagra w 3. sezonie "The Umbrella Academy" Netflixa

04.03.2022 14:27

"The Umbrella Academy" to popularny serial platformy Netflix, a "Euforia" to hit HBO. Obie produkcje będzie niebawem łączyć wspólna gwiazda. Javon Walton dołącza do obsady produkcji "The Umbrella Academy". W kogo się wcieli?

Javon Walton
fot. Materiały prasowe HBO Polska

Gwiazda "Euforii" zagra w 3. sezonu "The Umbrella Academy" Netflixa. To już oficjalna informacja. Javon Walton, znany jako Popielnik z "Euforii", zasila obsadę hitu Netflixa. W kogo się wcieli i kiedy premiera serialu?

Zobacz także: The Umbrella Academy, sezon 3 - kiedy premiera serialu na Netflix? [DATA]

Gwiazda "Euforii" zagra w 3. sezonie "The Umbrella Academy" Netflixa

Javon Walton to 15-letni aktor, który jest najbardziej znany z roli Popielnika z serialu "Euforia". Nastoletni aktor otrzymał nowy angaż - tym razem w hicie Netflixa o tytule "The Umbrella Academy". Wiadomość została podana za pośrednictwem profilu Netflix Geeked na Twitterze.

Słyszałem plotkę, że Javon Walton dołącza do obsady trzeciego sezonu "The Umbrella Academy" (i z radością mogę tę plotkę potwierdzić)

Na ten moment nie jest pewne, w kogo wcieli się Javon Walton i jak duża będzie jego rola.

"The Umbrella Academy": kiedy premiera nowego sezonu?

Premiera nowego sezonu serialu "The Umbrella Academy" nie jest oficjalnie znana. Wiadomo jednak, że prace na planie 3. sezonu serialu zostały zakończone. Pozostaje zatem czekać na efekty.

loader

Zobacz także: "Euforia", sezon 3: czy będzie trzeci sezon serialu na HBO GO? [DATA]

RadioZET.pl/Collider

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET