Zamknij

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor "Barw szczęścia" miał 46 lat

Patrycja Chudolińska
30.03.2020 08:56

Nie żyje Grzegorz Czepułkowski. Aktor "Barw szczęścia" oraz "Klanu" zmarł w wieku 46 lat. O śmierci aktora poinformowała rodzina.

Grzegorz Czepułkowski
fot. Instagram/@mr._mature

Nie żyje Grzegorz Czepułkowski

Grzegorz Czepułkowski nie żyje. Aktor zmarł w piątek 27 marca 2020 roku w wieku 46 lat. Pojawiał się w wielu popularnych serialach, między innymi "Barwach szczęścia", "Klanie" czy "Ojcu Mateuszu". O śmierci gwiazdora poinformowali członkowie rodziny.

- Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów. Żal tych niewypowiedzianych... Ty wiesz... Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko... Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy - opublikowano na profilu Grzegorza Czepułkowskiego.

Kim był Grzegorz Czepułkowski?

Grzegorz Czepułkowski był przede wszystkim aktorem telewizyjnym. Pojawił się w takich produkcjach, jak "Klan", "Barwy szczęścia", "Ojciec Mateusz" oraz "Przepis na życie". Gwiazdor zagrał również w filmach, m.in. "Lejdis" oraz "Bad Boy".

Mężczyzna był również dziennikarzem i blogerem. Na stronie "MrMature" pisał o modzie męskiej, dzielił się inspiracjami i własnymi stylizacjami.

- Z żalem dzielimy się informacją, że w piątkowy wieczór, 27 marca zmarł nasz redaktor i współwłaściciel marki Realnews.pl Grzegorz Czepułkowski - pożegnali się z Grzegorzem jego znajomi z portalu Realnews, dla którego przeprowadzał wywiady z gwiazdami.

RadioZET.pl/PCh