Zamknij

Netflix kasuje gotowy serial. Może on trafić na inną platformę

30.09.2022 10:20

Netflix rezygnuje z kolejnego serialu. Tym razem jest to"Grendel". Co ciekawe, produkcja ma być już nakręcona i gotowa do emisji. Tam, gdzie Netflix traci, zyskuje inna platforma. "Grendel" może trafić w ręce innej firmy.

Netflix
fot. Anna Golaszewska/East News

Netflix kasuje gotowy serial. W ostatnim czasie wiele mówi się o problemach największej platformy streamingowej na świecie. W 2022 roku z subskrypcji zrezygnowało wielu użytkowników, co pociągnęło za sobą konsekwencje. Netflix rezygnuje z kolejnej produkcji. Tym razem to serial "Grendel".

Zobacz także: Najchętniej oglądane seriale na Netflix. Serial o seryjnym mordercy pobija platformę [TOP 10]

"Grendel": Netflix kasuje gotowy serial. Może on trafić na inną platformę

Netflix ukradkiem rezygnuje z kolejnej produkcji. Jak podaje serwis Deadline.pl - gotowy do emisji serial "Grendel" nie pojawi się na platformie Netflix. Wielu użytkowników Netflixa przyzwyczaiło się do tego, że w ostatnim czasie rezygnuje się z seriali po jednym lub dwóch sezonach. Sytuacja, w której gotowy serial nie dostaje miejsca w bibliotece, jest jednak czymś nowym.

Jak podaje portal pl.ign.com - "Grendel" jest oparty na serii komiksów Matta Wagnera z 1982 roku. Głównym bohaterem jest Hunter Rose, pisarz. Mężczyzna prowadzi podwójne życie. Pod pseudonimem zakłada maskę i działa jako zabójca oraz lider grupy przestępczej. 

loader

"Grendel": gdzie będzie można zobaczyć serial?

Na ten moment nie jest pewne, czy "Grendel" znajdzie nowy dom. Deadline podaje natomiast, że Netflix zrezygnował z serialu, ale dał producentom możliwość sprzedania go innej platformie.

Zobacz także: Netflix usuwa oznakowanie LGBTQ+ ze swojego hitu. Z jakiego powodu?

RadioZET.pl/deadline.com/pl.ign.com

Emily w Paryżu - kadr z serialu
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix