Zamknij

Netflix ma kłopoty przez serial "Ginny & Georgia". Poszło o okropny żart o Taylor Swift

02.03.2021 12:08

"Ginny & Georgia" to kolejny serial Netflixa, który budzi emocje. Tym razem za sprawą komentarza na temat Taylor Swift. Wokalistce i jej fanom nie spodobał się żart. O co poszło?

Ginny & Georgia
fot. Courtesy of Netflix/ Materiały prasowe Netflix

"Ginny & Georgia": Netflix ma kłopoty. Poszło o żart o Taylor Swift. Na platformie zadebiutował serial o tytule "Ginny & Georgia". Jest to opowieść o losach kobiety, która przeprowadza się z córką do nowego miasta i próbuje sobie ułożyć ponownie życie. Fani amerykańskiej wokalistki, Taylor Swift, zauważyli, że w serialu padł przykry komentarz, nawiązujący do prywatnego życia ich idolki. Sytuację skomentowała sama Swift. O co poszło?

Zobacz także: "Dziedzictwo Jowisza": Netflix prezentuje nową zapowiedź i zdjęcia z serialu superhero [WIDEO]

"Ginny & Georgia": Netflix ma kłopoty. Poszło o żart o Taylor Swift

"Ginny & Georgia" to serial produkcji Netflixa. Miał on premierę pod koniec lutego 2020 roku i z marszu stał się hitem na platformie, również w Polsce. Fani Taylor Swift, popularnej amerykańskiej piosenkarki, zwrócili uwagę na podły komentarz w serialu wymierzony w stronę ich idolki. Gwiazda też zareagowała w tej sprawie, publikując post na swoim profilu na Twitterze.

Chodzi o to, że scenarzyści serialu "Ginny & Georgia" pokusili się o niemiły komentarz wymierzony w Taylor Swift. W jednym z odcinków w zgryźliwy sposób skomentowano życie uczuciowe amerykańskiej wokalistki.

Dlaczego się tym przejmujesz? Miałaś więcej facetów niż Taylor Swift. padło w serialu "Ginny & Georgia"

Fani, by zwrócić uwagę na problem, stworzyli kampanię "Szanuj Taylor Swift", co przyciągnęło również uwagę samej wokalistki. Taylor Swift skomentowała tę sprawę na Twitterze, odniosła się także do swojej wcześniejszej współpracy z platformą.

Co powiecie na to, żeby przestać poniżać ciężko pracujące kobiety, przedstawiając ten żart jako coś zabawnego. A przy okazji Netflixie, po "Miss Americana" ten strój nie wygląda na tobie dobrze.  Taylor Swift

Na ten moment Netflix nie odpowiada na stawiane mu zarzuty.

loader

"Ginny & Georgia" na Netflixie: co to za serial?

Serial "Ginny & Georgia" miał premierę 24 lutego 2020 roku. Georgia i jej córka Ginny żyją na walizkach. Kobieta postanawia jednak, że znajdzie stałe miejsce zamieszkania, by wreszcie stworzyć szczęśliwy dom dla nastoletniej córki. Niestety, nie spodziewa się, że nowe początki bywają bardzo trudne. Główne role w serialu grają: Brianne Howey i Antonia Gentry.

Zobacz także: Netflix podaje nowości na marzec 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

RadioZET.pl